Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

fiat cinquecento 700 benzyna + lpg

12 Paź 2008 14:05 3404 6
  • Poziom 2  
    witam.
    Potrzebuje pomocy... mam cinquecento 700 + LPG (instalacja ma 2 m-ce) I MAM PROBLEMY Z JAZDĄ NA BENZYNIE. Odpala na benzynie bez problemu po odciągnięciu ssania wskakuje na wysokie obroty ale po wciśnięciu pedału gazu muli go i gaśnie. Tam gdzie mi zakładali gaz powiedzieli że to wina gaźnika i oddałem do mechanika który powiedział że go przeczyścił wyregulował ale usterka nie została usunięta i nie ma pojęcia dlaczego. "Gaziarze" odsyłają mnie do mechanika a on do nich......
    ciśnienie na pompie paliwa jest OK
  • Poziom 17  
    niech ci gaziarze zdejmna mikser gazu jaki zalozyli i zobacz bez niego jak sie bedzie sprawowac samochód moze to byc spowodowane za duza zwęszką powietrza
  • Poziom 2  
    OK dzięki jutro do nich podjadę
  • Poziom 2  
    to nie mikser....
  • Poziom 38  
    Według mnie, oprócz gazu dostaje benzynę i się dusi.
  • Poziom 10  
    Jaki jest to rodzaj gaźnika, bo to prawdopodobnie jego wina ? w 700- kach takie dolegliwości to norma, mechanicy "załamuj" na nich ręce.
  • Poziom 2  
    polski gaźnik i też mi się wydaje że to jego wina, zrobiłem obejście na elektrozaworze benzynowym i już wiem że to nie jego wina.... ostatecznym wyjściem będzie chyba oddać gaźnik do regeneracji a nie jak ostatnio do przeczyszczenia mechanikowi.... możecie kogoś polecić z krakowa??