Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

corsa b '93 1.2 wymiana zarowek w liczniku

12 Paź 2008 16:07 15969 10
  • Poziom 16  
    Witam, chcialbym wymienic zarowki do podswietlania licznika i rozebralem licznik do tego momentu co na zdjeciu, dalej juz nie moge bo jak chce wyjac licznik to czuje ze trzyma go linka od predkosciomierza. co zrobic dalej? a i jeszcze drugie pytanie, da sie zmienic kolor wyswietlania na tym wyswietlaczu gdzie jest godzina i data, poprzez wymiane zarowki np na niebieski??
  • Poziom 26  
    Odepnij linke od skrzyni biegow. Wtedy licznik da sie bardziej wyciągnąc, tak ze będzies umial włozyc ręke i odpiąc linke od licznika
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    no ok, a co z tym wyswietlaczem? on jest jakos podswietlany czy ten wyswietlacz tak swieci?
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 16  
    a jak mozna je wymienic? co trzeba rozebrac? bo probowalem wyjac ten zegarek ale boje sie ze popekaja te plastiki , ta puleczka nad zegarkiem jest jakas zatrzaskowa(to co zaznaczylem na zielono)? i jeszcze jedno, to co zaznaczylem na czarno powinno swiecic tzn te cyferki itp? bo rozebralem to dzisiaj i nie widze tam zadnych zarowek a wyczytalem na necie ze powinno swiecic. Moze te modele akurat nie mialy tego podswietlania?
  • Poziom 15  
    musisz wyjąć kratki od nawiewów tam są śrubki,podnosisz obudowę i jeśli dobrze pamiętam tosą jeszcze dwie śrubki od wyświetlacza,z tyłu są dwie żarówki.
  • Poziom 9  
    Ja mam ten sam problem z wyciągnięciem, rozumiem że muszę jakoś się dostać do wnętrza skrzyni biegów, gdzie dokładnie jest ta linka? Wystarczy że rozbiorę plastiki przy lewarku do zmiany biegów?

Dalej jak już by ktoś odpowiedział to pomoże mi rozwikłać problem z licznikiem kilometrów? Po wciśnięciu resetu na włączonym silniku na stacji benzynowej licznik przestał odpowiadać... Jak można to naprawić?
  • Poziom 43  
    Rękę wsadzisz nad skrzynkę bezpieczników po jej uprzednim odpięciu i odepniesz tą linkę.Trochę gorzej z wpięciem ale idzie.Albo linkę odkręć od skrzyni z kanału lub po odkręceniu zbiorniczka wyrównawczego z góry.Porządne klnęcie pomaga :)