Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DECT i conajmniej 10 słuchawek bezprzewodowych.

08 Mar 2004 14:25 3237 11
  • Poziom 24  
    A dokładniej to potrzebuje taką bazę (linia analogowa nie ISDN) do któej będe mógł zalogować jednocześnie conajmniej 9 (lub więcej) słuchawek. Obecnie sprzedawane modele umożliwiają zalogowanie tylko do 6 słuchawek, są nieliczne wyjątki (8 słuchawek do jednej bazy) ale jeszcze nie potwierdzone. Zależy mi na DECT. Super by było, gdyby było to coś takiego jak Gigaset 2030 z 10 zalogowanymi słuchawkami, dokładnie takiego tworu szukam.

PS. Nie musi to być koniecznie stacja bazowa dla zwykłego śmiertelnika, może to być coś w rodzaju specjalnej bezprzewodowej sieci telefonicznej wysokiej jakości, oferowanej np. dużym firmą.
  • Poziom 15  
    Poszukaj u DETEWE i ALCATELA oni maja takie rozwiazania - widzialem je na targach.

pozdrawiam

K.
  • Specjalista od telefonów
    Zdaje sie ze KIRK ma coś takiego, jest w ofercie platana(sopot) i C&C partner(leczno). W ofercie Kirka były mniejsze systemy do 128 słuchawek i te rozbudowane systemy do kilkuset słuchawek.. oczywiscie dla dect.. mozliwosc logowania repeterów ... jednym słowem ciekawy system. Pozdrawiam
  • Poziom 16  
    Witam.
    Do systemów Siemensa tez są dostępne repetery . Cena ponad 100EU.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 24  
    Wielkie dzięki za szybką odpowiedź. Spróbuje znaleźć rozwiązania wymienionych firm. Jak macie dokładne namiary to będe wdzięczny.
    A Repeatery Siemensa tylko przedłużają zasięg i dodatkowo chyba ograniczają też ilość słuchawek
  • Poziom 12  
    Jezeli chodzi o KIRK-a to musisz pamiętać, że nie daje on Ci numerów wewnętrznych, tak jak Siemens. KIRK jest systemem nakładkowym, do którego musisz wprowadzić numery wewnętrzne jako zasilanie.
    Jako słuchawki można wykorzystać Gigasety (ze wzgledu na cenę).
    :)
    Zapraszam na moją stronę www.btm-danpol.itl.pl
  • Poziom 24  
    Trochę to trwałe ale wreszcie wybrałem sprzęt który by spełniał moje wymagania (przy okazji trafiłem na parę innych ciekawych rozwiązań).
    A więc są to:
    Alcatel 4200D, Alcatel 4200E, KIRK 1500, Panasonic KX-TD1232 CE, Panasonic KX-TDA200 CE, Panasonic KX-TD500, Alcatel OmniPCX Office, Siemens HiPath 3000
    Linki do tego co znalazłem poniżej (strony główne).

www.unitec.com.pl
    www.bera.pl
    www.btm-danpol.itl.pl
    www.ficek.com.pl
    www.telekom.toya.com.pl
    www.telekom.sart.pl
    www.ccpartners.pl
    www.cst.pl
    www.hipath.pl

Dzięki Wszystkim za pomoc. Post raczej do zamknięcia.
  • Poziom 9  
    Witam
    posiadam bazy siemens bs 2

Przez bazę można zalogować 64 słuchawki
    (np. z serii siemens gigaset)
    Jednocześnie można prowadzić 8 rozmów.
    Bazy 100% sprawne
    Gwarancja 6 miesiecy
    cena 350 zl do negocjacji przy wiekszej ilosci
    mail grzebieen(malpa)o2.pl
  • Poziom 37  
    jaco777
    Musisz się zdecydować czy to ma być jedna baza podłączona do jednej linii analogowej (1 stacja bazowa,1linia, 1 rozmowa) czy też wiele linii podłączonych do jednej stacji i np. 10 telefonów.

ps

przykłady które podałeś sugerują jednak podłączenie "wielu linii" do kilku stacji bazowych (może być jedna) na "kilkadziesiąt" telefonów.

Pozdrawiam

czy to nie jest czasem "odgrzebany temat?" jeśli tak to pora go zamknąć.
  • Poziom 9  
    Szukam następującego rozwiązania

10 słuchawek bezprzewodowych (rozmowy wewn)
    1-2 linie analogowe
    linie analogowe przypisane do konkretnej słuchawki (ew telefonu stacjonarnego) który przełącza rozmowy.

Czy jest na rynku tego typu rozwiązanie ?
  • Poziom 33  
    z reguły wszystkie dostępne na rynku decty mają ograniczenia do ilości słuchawek max 6 ... ty chcesz 10 i na dodatek 2 lm miejskie .... więc tylko pozostaje małacentralka i wspomniane decty z możliwością przełączania , restrykcji i numeracji wewnętrznej ... no chyba że masz dużo, dużo kasy to możesz sobie kupić Kirka :)