Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

cinquecento 700 opis zestawu wskaźników

jovi_x 12 Paź 2008 22:28 10539 5
  • #1 12 Paź 2008 22:28
    jovi_x
    Poziom 10  

Szukam OPisu wskaźników w cinquecento 700. znam tylko te które najczęściej się wyświetlają jak olej ładowanie itp. alena końcu po prawej stronie jest wskaźnik od.... i tu nie wiem wygląda to jak łódka zmasztem bez żagla zaczęła świecić od 2 dni podejrzewam ze wysoka temperatura ale płyn jest nie na minimum i olej też tak po środku zaczęłą mrugać i to mnie martwi. mruga b. różnie czasem przy ruszaniu czasem przy hamowaniu czasem na zakręcie. Towarzysze podpowiecie :D. mam ten samochód 2 lata ale pierwszy raz widze tą lampke olej wymieniony i płyn chłodniczy hamulcowy jakieś 4 tys km temu :cry:

0 5
  • #2 13 Paź 2008 09:18
    carrot
    Moderator Samochody

Kontrolka zbyt wysokiej temperatury cieczy, czujnik jest w głowicy pod gaźnikiem, pewnie kabelek spadł i konektor czasem zwiera do głowicy

1
  • #4 13 Paź 2008 21:49
    jovi_x
    Poziom 10  

a czy mógłbyś udostępnić opis wszystkich wskaźników interesuje mnie generalnie ten po prawej od kierunkowskazu bo tego jeszcze nie miałem ;), oraz czy ma znaczenie wskaźnik na czarnym tle czerwona kropka a co to?

0
  • #5 13 Paź 2008 22:10
    viper555
    spec od auto-elektro

Są dwie wersje liczników jeden posiada wskaźnik temperatury i kontrolkę przegrzania, drugi nie ma wskaźnika temperatury tylko kontrolkę i to właśnie ta kropka.P

0
  • #6 14 Lis 2013 19:12
    jovi_x
    Poziom 10  

Dzięki wszystkim za pomoc ... szkoda, że tak późno ale wcześniej nie pomyślałem o tym.

0