Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Polsat cyfrowy problem zdekoderem ECHOSTAR DSD 616

kasiuniamaja11 13 Oct 2008 15:18 4439 4
 • #1
  kasiuniamaja11
  Level 2  
  Cześć mam problem z dekoderem polsatu ECHOSTAR DSD 616 , po wciśnięciu przycisku ustawienia fabryczne nie ma polskich kanałów ustawiłam wszystkie parametry tak jak są zalecane a programy dalej nie działają. Mieszkam w Niemczech czy tu potrzebne są inne parametry ?[/GVideo]
 • #3
  kasiuniamaja11
  Level 2  
  Tak przedtem wszystko dobrze działało mam nową karte.

  Dodano po 6 [minuty]:

  Teraz na telewizorze jest napis usługa niedostępna przez chwile polsat działał a teraz nie ma żadnego polsatowskiego kanału.
 • #4
  sbartos
  Level 25  
  "Platforma Cyfrowy Polsat postanowiła zareagować na pojawiające się coraz częściej sygnały od abonentów, które dotyczą problemów z aktywacją nowych kart. Z myślą o ułatwieniu i przyśpieszeniu tego procesu została uruchomiona możliwość aktywacji karty poprzez infolinię.

  Aby aktywować kartę należy sprawdzić wersję oprogramowania dekodera. Wersja inna niż: 1.3 POLSAT-120P - aktualizuj oprogramowanie, następnym krokiem jest zatelefonowanie pod numer 0 801 08 05 08 lub z telefonów komórkowych na numer 222 444 666. Po połączeniu trzeba wskazać opcję numer 1 (aktywacja karty) i z klawiatury wybrać numer nowej karty. Aktywacja powinna nastąpić w ciągu 3 godzin, ale z reguły termin ten nie przekracza godziny. W trakcie telefonowania na infolinię nowa karta powinna znajdować się w dekoderze, który należy ustawić na kanale numer 21 - Dla Abonentów."
  http://www.cyfrowypolsat.pl/telewizja-satelit...hoStarDSB606_EchoStarDSB616_EchoStarDSB717.cp
 • #5
  kasiuniamaja11
  Level 2  
  Karta mi działała już pare tygodni tylko nie potrzebnie wciskałam ustawienia fabryczne teraz już nic nie mogę ustawić syganał jest dobry tylko TVP1 TVP2 nie mają sygnału .

  Dodano po 5 [minuty]:

  Wszystkie polskie kanały nie działają lecz mają dobry sygnał tylko TVP1 i TVP2 nie mają sygnału . Czy potrzebne są inne ustawienia dekodera chodzi mi o parametry satelity.

  Dodano po 7 [minuty]:

  Zapomniałam dodać że dekoder jest podłączony do anteny zbiorczej.