Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodowka do 1700pln, front stal nierdzewna

aanneekk 14 Paź 2008 13:10 2187 3
  • #1 14 Paź 2008 13:10
    aanneekk
    Poziom 9  

Witam,
    Jestem zainteresowany kupnem lodowki do 1700pln, front stal nierdzewna,
    znalazlem firmy indesit Combi NBAA 13 V NX, albo troche drozsza Combi NBAA 33 NF NX D. Prosba o porade czy warto kupowac, czy moze do tej ceny powinienem sie rozjerzec jeszcze troche.
    Dzieki Pozdrawiam

0 3
  • #2 16 Paź 2008 09:23
    novik21
    Poziom 10  

Witam serdecznie z tego co się orjentuję to nie jest Inox tylko powierzchnia malowana . Chłodziarka dobrej klasy lecz w tej cenie spokojnie możesz się rozejrzeć za czymś innym co bedzie ze stali Inox a nie w kolorze .Polecam Samsunga lub LG . A jeśli masz jeszcze parę zł to Electrolux

0
  • #3 16 Paź 2008 20:24
    aanneekk
    Poziom 9  

Witam,
    Moja znajoma ktora pracuje w firmie sprzedajacej AGD odradzala indesit, polecala tak jak Ty LG, z kolei znajomy ktory pralki naprawia powidzial ze teraz robia taki badziew (wszystkie firmy)ze po kilku latach moze sie spierdzielic i trzba bedzie mu dac zarobic:)
    Jakiego elektorluxa polecasz do 1800pln

0
  • #4 26 Paź 2008 08:31
    novik21
    Poziom 10  

Ja też już 10 lat robię w branży AGD i masz rację ale to już nie zależnie od marki Producenci wyszli z takiego założenia że niestety ale sprzęt ma starczyć na kilka latek i koniec :) i nic z tym nie zrobimy nie zależnie od Marki . Możesz się rozejrzeć za firmą która oferuje przedłużona gwarancje , swego czasu Bosch i model który bum polecił to KGN36X43 Inox z No Frost lub właśnie Electrolux ENB 35405 S lub ENB 39409 X

0