Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zablokowane radio fabryczne Blaupunkt renault19

kaczor15-90 14 Paź 2008 19:02 4613 3
  • #1 14 Paź 2008 19:02
    kaczor15-90
    Poziom 9  

Witam
    Proszę o pomoc ponieważ gdy rozładował mi sie akumulator w samochodzie renault 19 z 1991 r radio nie dostawało zasilania i pojawił się pole do wpisania kodu który wpisałem dostałem go wraz z radiem fabrycznym do tego modelu samochodu. Zrobiłem to najwidoczniej nieumiejętnie i zablokowałem radio. Teraz jak włączam radio to jest ono zablokowane a nie mam już możliwości wpisania kodu ponieważ zrobiłem to kilka razy wpisując błędny kod. Czy jest jakaś możliwość bym mógł znowu wpisać kod i jak mam go wpisać. Lub czy jest możliwość pozbycia się całkowicie blokady z radia. Np słyszałem od znajomego że gdy włożę radio do zamrażarki no to kody zwariują i nie będzie blokady ale boje sie próbować żeby nie uszkodzić radia może ktoś próbował lub zna inną metodę proszę o pomoc

Jeśli to będzie potrzebne to mogę podać kod odblokowujący który dostałem wraz z radiem, nr seryjny radia lub model

Na forum nie podajemy numerów seryjnych. Nie ma takiej potrzeby. Natomiast w tytule powinien być zapisany model i typ radia a z jakiego samochodu to w tej sytuacji ma drugorzędne znaczenie. Proszę zapoznać się z punktem 11 regulaminu i poprawić używając funkcji zmień. [TW]

0 3
  • #2 14 Paź 2008 19:25
    stelka
    Poziom 13  

Musisz pozostawić włączone radio na kilka godzin i blokada powinna ustąpić. Nie próbuj z zamrażarką.

1
  • #3 15 Paź 2008 20:24
    wroona
    Poziom 23  

Spróbuj nacisnąć klawisze 1 i FM razem i włącz radio. Czasem działa i nie trzeba czekać na puszczenie blokady.

0
  • #4 05 Sty 2009 01:28
    jerk
    Poziom 10  

Witam

Sposób podany przez "stelka" jest jak najbardziej prawidłowy i sprawdzony. Czas oczekiwania zależy od tego ile razy został źle wprowadzony kod z każdym błędnym wprowadzeniem kodu czas oczekiwania na kolejna próbe wydłuża sie.

Pozdrawiam.;)

0