Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Canon Ip4500 Pytanie o wydruk

14 Oct 2008 23:11 1492 1
  • Level 2  
    Witam, mam takie jedno pytanie. Mianowicie podczas ustawienia wydruku obustronnego tekst ma gorsza jakość niż podczas wydruku normalnego, zalezne jest to tylko od ustawienia sposobu wydruku. Zatem chciałbym zapytac czy to jest normalne :| Załączam zdjęcie wydruku

Canon Ip4500 Pytanie o wydruk

Zdjęcia na forum wklejamy wyłącznie wg TEJ instrukcji. rys57
    -edit
    Nie chciałem zapychac serwera moja fotką ;) a takze pozna pora była i brak chęci ;)
    A odpowiedzi na me pytanie ni ma ;)

_ EDIT - Znalazłem wreszcie rozwiązanie tego "problemu". Drukarka dostosowuje po prostu jakosc wydruku do zadeklarowanego rodzaju papieru i sposobu druku, Podczas ustawienia papieru Foto obustronnego druk obustronny jest już ładny. Na papierze zwykłym drukuje nie wiem do konca dlaczego gorzej :) Moze zeby nie przeswitywało ;)
  • Level 1  
    Witam,
    dzieje sie tak ponieważ w tym modelu drukarki zamontowany jest jeden tusz pigmentowy - black (bądz tez ktoras odmiana z black), pozostałe są barwnikami. Tusz pigmentowy dłużej schnie (nie zdąży przeschnąć zanim drukarka przewróci strone) i dlatego tez podczas druku w duplexie wykorzystywane są do "produkcji czarnego" pozostałe kolory co w efekcie nie daje nam pełnej głębi czarnego.
    Pozdrawiam