Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Czym odczytac pliki z rozszrzeniem dbx - ?

cyferblat 08 Mar 2004 21:44 8659 8
    cyferblat
    Level 23  
    Skopiowalem pliki z Outlooka (poczta) i nie potrafi ich teraz zaimportowac . Chcialbym odczytac tylko te pliki , by znalezc adresy i tresci e-maili ....czy lub jak to zrobic ? Pliki sa takie : Skrzynka nadawcza.dbx i rozmiar w MB ... Outlook nie potrafi tego zaimportowac ..
    AdamOSA
    Level 15  
    Sprubuj programu DBXtract
    User removed account
    User removed account  
    dziuchu
    Level 16  
    A może po prostu masz obecnie starszego Outlocka?
    Ja miałem taki problem jak miałem starszą ver.
    obi997
    Level 27  
    Ja polecam sposób, który przedstawił winh8r. Robię tak zawsze gdy instaluję na nowo system i jeszcze nigdy się nie zawiodłem, choć przyznam że w Windows 200 lub Windows Xp to ciężko było mi znależć pliki do zastąpienia (ale od czego jest opcja szukaj - zaznaczyć aby szukał też w plikach ukrytych)
    Brick_G
    Level 28  
    Outlook nie bedzie widzial zawartosci plikuj jesli w jego atrybutach jest ustawiona opcja - Tylko do odczytu. Nie wierzysz? sprobuj.

Pozdrawiam. Brick.
    ankuch
    R.I.P. Meritorious for the elektroda.pl
    Pliki *.dbx są plikami OE. Siedzą w C:\\WINDOWS\Dane aplikacji\Identies\xxxxx

Zawsze przy formacie mam z nimi problemy. Ale nigdy nie utraciłem tego co ważne.
    Najlepiej podmienić cały katalog \Identities\
    Po restarcie powinno być ok.
    kacperbo
    Level 13  
    Witam,
    a nie da sie po prostu plik -> importuj -> wiadomosci ? tyle ze i tak trzeba znac sciezke ;P a wogole to lepiej zainstalowac The Bat i tam nie ma takich problemow ...i sa szablony wiadomosci ;)
    Janek 75
    Level 12  
    A ja do archiwizowania wiadomości używam programu Outlook Express Backup, działa rewelacyjnie dodatkowo archiwizuje wszystkie ustawienia kont, (łącznie z ustawionymi formułami), oraz zapisane adresy.
    pozdr.