Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ford Galaxy,nie dziala podgrzewacz cieczy.

14 Paź 2008 23:33 8090 5
  • Poziom 1  
    WITAM SERDECZNIE,POSIADAM FORDA GALAXY Z97R TDI, PROBLEM JEST W TYM ZE NIE DZIALA MI PODGRZEWACZ CIECZY,WEBASTO.A JESZCZE W LUTYM TEGO ROKU DZIALALO BEZ PROBLEMU, PROSZE O RADE JAK TO NAPRAWIC. Z GORY DZIEKUJE.

Regulamin, p.10.9. Proszę poprawić treść tytułu i postu. [MS]
  • Poziom 10  
    webasto, czy eberszprecher, coś bliżej na temat podgrzewacza, jest tego kilka modeli...., ale jak ogólnie, to ogólnie. ja bym sprawdził w pierwszej kolejności świecę żarową (przepala się). częstą usterką jest też zatarcie łożysk kulkowych silnika dmuchawy(i tu jest problem z wyważaniem wentylatora osadzonego na osi silnika dm.).nie śpieszyłbym się ze ściąganiem wentylatorka z osi...... rzadziej pada pompka podająca paliwo do podgrzewacza. jest tam jeszcze parę innych klamotów, ale one padają rzadziej. warto jeszcze sprawdzić stan połączeń elektrycznych gdyż zwykle te podgrzewacze mają spory apetyt na ampery i volty i gdy nie dochodzi do nich tyle ile ma być, to elektronika sterująca podgrzewaczem nie startuje.( nie musi być uwalona, a zachowuje się jak by była).reasumując, ustrojstwo proste jak włos mongoła, ale skoro nowe kosztuje parę ładnych zeta, to musi coś w nim być, jak w tej reklamie o drzewku oliwnym. w przypadku gdyby ciężko obracała się dmuchawa (uwalone łożyska silniczka) to gdzieś w okolicy lublina jest warsztat, który regeneruje i wyważa ten układ.zawsze to taniej, powodzenia.S.
  • Poziom 1  
    Mam ten sam problem tylko, że u mnie pompka działa, czujnik jest sprawny tylko czego brakuje to nie mam pojęcia. Pzdr.
  • Poziom 10  
    Sprawdź świecę żarową, to jest element który najczęściej ulega uszkodzeniu.Powodzenia.
  • Poziom 1  
    a co zrobić jak nie na łączności?
  • Poziom 10  
    Jakiej łączności nie ma , co z czym się nie łączy??