Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarki Bosch S9G1B - nie włącza się

15 Paź 2008 22:10 5682 3
 • Poziom 1  
  Awaria zmywarki bosch auto 3in1 typ; S9G1B, blat pod zabudowę : w trakcie zmywania wyłączyła się , nie odpompowała wody , nie można jej ponownie uruchomić, jak przez chwile kilka razy otworzyłem i zamknąłem drzwiczki to na sekundę pompa zadziałała, potem już nic, wyczyściłem filtr,usunąłem wodę, resetowałem i na przyciskach i poprzez wyciągnięcie wtyczki zasilającej :bez efektów, całkowity brak reakcji nawet na panelu nic nie mignęło, ciemność.
  Fachowiec ,który ją obejrzał twierdzi ,że sprawdził dopływ prądu i jest ok i że może to być moduł ale on tego się nie podejmie.Proszę o poradę zanim zwrócę się do serwisu.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 11  
  Sprawdź jeszcze zabiezbieczenia zmywarki(bezpiecznik) na tyle powinien być mały schemacik w którym jet pokazana jego lokalizacja ale wydaje mi się że będzie przy skrzyneczce z kablem od zasilania lub w drzwiczkach.
 • Poziom 18  
  Najpierw wysuń co nieco zaczep drzwi, jak nie pomoże musisz zdjąć obudowę drzwi i poszukać problemu w zamku (tam powinien być mikroprzełącznik) a zamek jest też chyba sprzężony z wyłącznikiem.
  Pozdrawiam
 • Poziom 20  
  niema żadnego bezpiecznika i zamek tez w nowych modelach niema nic wspólnego jeżeli nic nie wyświetla a jest napięcie w gniazdku to na 90% moduł napisz jaki to Enr.. zmywarki a nie typ