Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Cyfrowy Polsat. Dlaczego spada siła sygnału?

16 Paź 2008 13:11 2974 9
  • Poziom 9  
    Czesc wszystkim mam problem z Polsatem Cyfrowym chodzi o to za mam ustawione i jest wszystko dobrze mioeszkam w Danii jak jest ładna pogoda to mam 80% a na dole mam 45% i nie idzie juz wiecej ustawic a problem mam z tym ze jak jest ładna pogoda to jest dobry sygnał natomiast jak juz pada deszcze na to mam 80% a na dole mam 25% i nie mam pojecia dlaczgo tak spada siła sygnału prosze o pomoc pozdrawiam..
  • flexghzflexghz
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Średnica anteny ?
  • flexghzflexghz
  • Poziom 9  
    Srednica jest normalna taka jaka oferuja w sklepach..

Dodano po 14 [minuty]:

Dodam iż antene mam od Cyfry+ wiec nei wiem czy to tez moze byc proble??? prosze o pomoc:(
  • Poziom 34  
    W sklepach są od 50 -120 cm anteny :/
    Jaką masz średnice anteny.
  • Poziom 9  
    Około 60-70 cm.. nie wiem dokładnie bo nie moge dokładnie zmierzyc:(
  • Pomocny post
    Poziom 43  
    Antena od C+ jest mniejsza niż Polsatu. Masz zbyt mały sygnał na dolnym pasku. 45% to dolna granica. Jak nic nie zastawia talerza( drzewa, budynki) to źle ustawiony talerz. No i większy talerz( 80cm) też byłby lepszy.
  • Poziom 9  
    Ok no to czeka mnie wymiana talerza.. czaszy nic nie zasłania zeden budynek ani drzewo bede próbował ale dzieki za rade dam znac czy pomogło pozdrawiam..

Dodano po 3 [minuty]:

no i nie wiem jak inaczej ustawic antene bo próbowałem juz kilkanascie razy i nie ma wiekszego sygnału a jak odwróce w inna strone to nie ma nic!!! wiec mysle ze tylko w tym kierunku moze byc ustawiona
  • Poziom 43  
    Ustawianie anteny to nie jest zmiana kierunku. Tam się liczą ułamki milimetra kręcąc talerzem lewo-prawo , góra- dół i przesuwając konwerter przód- tył.
  • Poziom 18  
    zobacz jak jest u innych i w tym kierunku sobie ustaw, a później najpierw szukasz sygnały gdy jakiś złapiesz to bardzo delikatnie dostrajaj ruch 1 mm to metry w powietrzu
  • Poziom 9  
    Ok juz mam zrobione kupiłem wiekszy talerz i wszystko jest ok:) u góry mam 90% a na dole 60% wielkie dzieki za pomoc i goraco pozdrawiam..