Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna I podświetlanie regulacji nawiewów

16 Paź 2008 21:24 3630 3
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich:) Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem samochodu Renault Laguna I 94rok. Wczoraj po raz pierwszy jechałem autem w nocy i okazało że nie ma podświetlania pokręteł do regulacji nawiewów (wersja bez klimatyzacji) co jest bardzo męczące zwłaszcza jak się dopiero zaczyna jeździć samochodem którego się nie zna. Podejżewam że po prostu przepaliły mi się żarówki. Próbowałem nawet się do nich dostać ale bezskutecznie (te plastiki wyglądają na bardzo delikatne i nie chciał bym czegoś połamać) :( Może ktoś podpowie jak się do nich dostać bez demolowania konsoli:) ? Będę wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkich użytkowników elektrody:)
    PS. może ktoś zna jakieś ciekawe linki do stron na których znajdę trochę informacji dotyczących mojej Lagunki, adresy internetowe jakichś klubów miłośników tego modelu itp. :)
  • Poziom 24  
    Wyjmujesz radio , i masz odstęp do śrub trzymających panel regulacji nawiewów - wrednie się dostać i są na zwykłą gwiazdkę ( o ile pamiętam)
    Tu masz linka do stron o renault
    Panel jest przykręcany od dołu . Jest jedna standardowa licznikowa żarówka.
  • Poziom 2  
    Dziękuje bardzo za podpowiedź. Jak tylko znajdę chwile wolną to pokombinuje:) Zapowiada się wolny wekend więc może się uda powalczyć:) Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Miałem ten sam problem . Wyciągasz radio pózniej sa śruby mocowania tych plastików ale sama wymiana żarówek to jest tragedia. Pozdrawiam i cierpliwości:D