Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Karta sieciowa USB a wyjście na antene

mikandrzej12321 18 Paź 2008 14:46 1447 2
  • #1 18 Paź 2008 14:46
    mikandrzej12321
    Poziom 11  

Witam. Posiadam podobną kartę do tej

i chciałbym się dowiedzieć czy mogę w niej gdzieś tak dolutować przewód, aby zrobić wyjście na antenę zewnętrzną?

Poza tym to chciałbym kupić kartę na PCMCIA z chipsetem Atheros koniecznie (wardriving) taką, żeby było wyjście na antene zewnętrzną. Ewentualnie poradźcie jaką inną kartę mogę do tego celu wykorzystać, lub jak mogę inaczej powiększyć zasięg takiej karty na USB bądź wbudowanej w laptopa. Kartę Atheros na MiniPCI kupię już za 30pare złotych, a z tego co wiem to tam się podłącza kabelki, żeby zasięg z anteny w matrycy dochodził do karty. Może tym sposobem wykonać wyjście na antene? Jak narazie na alledrogo widziałem karty PCMCIA z wyjsciem na zewnetrzna antene tylko za minimum 99zł. Pozdrawiam.

Proszę przeczytać i stosować...
    Ogłoszenie: Wklejanie zdjęć.
    Następne naruszenie tego punktu to automatyczne skazanie się na uzyskanie ostrzeżenia....
    [K!lleR]

0 2
  • #2 18 Paź 2008 16:22
    mietekn
    Poziom 35  

Odnośnie dołączenia anteny to czy aby na płytce po lewej stronie przy napisie SW1 nie jest gniazdo do podłączenia anteny zewnętrznej ?

0
  • #3 19 Paź 2008 16:26
    mikandrzej12321
    Poziom 11  

Tak wygląda moja karta sieciowa:

Link

Wlasnie prosiłbym o informacje odnośnie tej karty na miniPCI czy pod te 2 miejsca gdzie sie podłącza antenę wbudowaną w laptopa mogę jakos zrobic wyjscie na antenę zewnętrzną. Wiecie o jakie miejsca mi chodzi?

0