Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Elektrolux EWT1011- programator

iwomatyszczyk 20 Oct 2008 13:55 1865 5
    iwomatyszczyk
    Level 2  
    Witam,
    posiadam pralkę Elektrolux (symbolu nie pamietam, wsad od góry). Po włączeniu i wybraniu programu zablokuje się, bęben zamiesza dwa razy i pralka odblokowuje się. Działa tylko na dwóch programach. Czy może to być wina programatora? Jesli to konieczne prześlę symbol pralki.
    Będę wdzięczna za szybką odpowiedź, za chwilę czas prania!!

pozdrawiam.
    uhcyr
    Level 11  
    hmm.. wydaje mi się że programator siedzi ale co się dzieje na innych programach lub na samym płukaniu czy odpompowaniu?
    iwomatyszczyk
    Level 2  
    witam,
    dziekuję za odpowiedź. na dwóch działajacych programach jest wszystko jest ok i działa bez zarzutu. czy w takim przypadku, jesli to programator padł to czy bawić sie w jego naprawę czy lepiej od razu kupić nowy?

pozdrawiam.
    iwomatyszczyk
    Level 2  
    Witam,
    czy ktoś może mi odpowiedzieć w sprawie mojej pralki? Czy sytuacja, którą opisałam wskazuje, że winą jest programator?
    80arturr
    Level 18  
    to bardziej wygląda na pozycjoner bębna pytanie tylko na których programach działa trzebabył by odczytać błą w histori a nie zaraz zwalać wszystko na program. Proponuje wezwać konkretny serwis bedzie taniej niż tak gdybać.
    iwomatyszczyk
    Level 2  
    Rozumiem. Wobec tego wezwę serwis. Nadmienię - jesli to ma znaczenie - że w miniony weekend działała bez zarzutu na programach, na których do tej pory nie działała. Można było wnioskować, że wszystko wporządku. Do nastepnego dnia kiedy to znowu działala tylko na dwóch (jesli to istotne to na delikatnym 30stopni i wełna 40stopni). Pralka ma 4 lata i jest po gwarancji. Czy ktos może mi polecić jakiś solidny serwis / serwisanta w Trójmieście?
    Dziekuję za odpowiedź.