Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 626 1.8 16v przestal dzialac centralny

Sylwek_666 20 Paź 2008 19:02 1604 1
  • #1 20 Paź 2008 19:02
    Sylwek_666
    Poziom 16  

Witam.

mam problem z centralnym, nie wiem co sie stalo a sie na nich nie znam :( Centralny dzialal normalnie przez kluczyk lub gdy sie zamknelo guzikiem - wszystkie drzwi i bagaznik, teraz rozbieralem tapicerke lewych drzwi, nie pociagnelem za zaden kabel jedynie troche przygniatalem guzik blokujacy drzwi i slyszalem ze cos tam centralny chce sie zamykac ale guzik sie przytrzymal w gorze. Teraz centralny wogole nie reaguje ani na kluczyk ani zadne guziki, i co gorsza nie dziala w zadnych drzwiach :( co moge zrobic? gdzie co sprawdzic? czy sa bezpieczniki od centralnego ? podlaczenie pod komputer uniwersalny u mechanika nic chyba nie wykaze prawda ? wiem ze gdy wysiada centralny to zwykle w jednych drzwiach, pozostala dalej moze dzialac a ten przestal calkowicie, widac ze wie ze wszystkie drzwi sa zamkniete po swiatlach we wnatrz, pomozcie.. :cry:

0 1
  • #2 31 Maj 2009 17:21
    elbooro
    Poziom 10  

według mnie mógł się spalić bezpiecznik ponieważ przy zblokowanym silniczku siłownika przeszedł przez niego prawdopodobnie spory prąd a bezpiecznika bym poszukał pod kierownicą w skrzynce bezpieczników dokładnie który to jest nie wiem ale zawsze można sprawdzić wszystkie

0