Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ST 120-1E anoda magnezowa

sztyrlic 20 Paź 2008 19:22 3200 2
  • #1 20 Paź 2008 19:22
    sztyrlic
    Poziom 11  

jak w temacie mam zamiar nabyć elektrode magnezową zamiennik prąd na mojej 0,2 mA czyli do wymiany
    (orginał za 300pln drogi) dla znających temat jaka jest długość orginału oraz jaki gwint korka nie chce mojej wykręcać bez zamiennika wiadomo korozja nieszczelności i mogą być problemy.

• #2 26 Paź 2008 15:35
    akwedukt
    Specjalista - systemy grzewcze

Za 300 zł przesada ja ją sprzedaję dla klijenta za 170zł.

• #3 29 Paź 2008 08:27
    sqpien
    Poziom 15  

170zł za anodę to lekkie przegięcie. Polski producent zasobników anoda- fi26mm x 360mm długości z mocowaniem M8 - cena brutto 25,86PLN. Wystarczy kupić mosiężny korek odpowiedniej średnicy jak w zasobniku, nagwintować M8, nawet po wkręceniu elektrody zalutować i gotowe.
    I nie jest to w żadnym wypadku post przeciw Koledze który proponuje taką elektrodę za 170 (a Kolega pewnie jeszcze swój rabat oddaje) - po prostu tak sobie powymyślali w junkersie z ceną , co właśnie uważam za przegięcie. A jedyne na plus elektrody w junkersie (ale to chyba 10 lat temu, teraz chyba już nie) było to, że nie był to pręt tylko 10cm "paróweczki" na stalowej lince - dzięki temu dało się włożyć tą elektrodę gdy nad zasobnikiem było mało miejsca.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME