Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

n96 umarła i ożyła. Biały ekran. Co to było? Co zrobić?

techrys 20 Oct 2008 20:50 1661 3
 • #1
  techrys
  Level 28  
  Nokia n96, mam ją od tygodnia. W sobotę o 23 jeszcze działała, w niedzielę rano już nie - jedynie co robiła to samoczynnie włączała się i wyłączała, ale tylko pokazując na chwilę biały ekran, i tak do rozładowania baterii. Zupełny brak reakcji na podłączenie ładowarki, brak ładowania.
  Niedziela - ze względu na brak w okolicznych sklepach chwilowy brak możliwości wymiany. Poniedziałek rano - kilkusekundowa reakcja na podłączenie ładowarki, ponowny zgon. Po powrocie z pracy - po podłączeniu ładowarki tel ożywa i w tej chwili działa poprawnie. Wcześniej w niedzielę ładowałem baterię w mojej starej n95 (jest ta sama), ale to nie przynosiło żadnego efektu, podobnie jak próby formatowania 4 przyciskami.
  I teraz pytanie - co mu dolegało, i co z tym zrobić? w tej chwili nie ma żadnej możliwości wymiany bo tel działa. Przyznaję się bez bicia, że wcześniej tel przeszedł format bo nie mogłem instalować aplikacji, po formacie wszystko wróciło do normy, ale rano tel nie działał.
 • #2
  Artech
  VIP Meritorious for electroda.pl
  Poprawne wgranie oprogramowania w serwisie rozwiąże Twoje problemy.
 • #3
  Gsm_michal
  Level 25  
  z tego co słyszałem od razu mówie nie wiem ile w tym prawdy ale do n96 pl soft posiada w chwili obecnej błędy i telefon potrafi się restartować/świrowac.. na dniach ma być ponoć poprawiona wersja...
  pozdrawiam
  Michał
 • #4
  techrys
  Level 28  
  Nie jestem w pl, nowszego softu na razie w sieci nie widziałem.