Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Potrzebna aplikacja do tworzenia na DVD prezentacji ze zdjęć

michube 20 Paź 2008 20:57 1079 8
  • #1 20 Paź 2008 20:57
    michube
    Poziom 17  

Czy któryś z szanownych Kolegów może podać mi nazwę tego typu aplikacji? Chodzi o stworzenie na płycie DVD filmu składającego się ze zdjęć, ich opisów, podkładu muzycznego i jakiś w miarę efektownych tranzycji między kolejnymi zdjęciami. Ja bym sobie coś takiego sklecił np. w Pinnacle Studio, ale to nie dla mnie, tylko dla osoby, która preferuje mniej skomplikowane programy.

0 8
  • #2 20 Paź 2008 21:02
    mietekn
    Poziom 35  

Takie możliwości ma nawet NeroVision Express. Możesz go zainstalować i wykorzystywac do tworzenia płyt DVD jeśli masz pełna wersję pakietu Nero (nie express).

0
  • #3 20 Paź 2008 21:09
    michube
    Poziom 17  

Szczerze mówiąc, to wolalbym coś innego niż Nero. Nie ma sensu instalować tego molocha żeby wykorzystywać tylko ułamek jego możliwości. Znajomy dostał kiedyś taki programik na płytce razem z aparatem, ale niestety nie mam już z nim kontaktu, więc nie mogę się dopytać o nazwę.
    Jeśli nie znajdzie się nic innego to chyba faktycznie Nero będzie jedynym wyjściem.

0
  • #4 20 Paź 2008 21:14
    mietekn
    Poziom 35  

Molochy to Nera od wersji 7 w gorę, wersje niższe składały się z oddzielnie instalowanych modułów.

0
  • #5 20 Paź 2008 21:21
    michube
    Poziom 17  

A czy przykładowo wersja 5.5 posiada pożądaną przeze mnie funkcję? Mam na którejś z archiwalnych płytek zachomikowaną tą wersję Nero.

BTW - znalazłem już w archiwum innego forum namiary na Ulead DVD PictureShow, Sonic My DVD i PhotoShow 2.

0
  • Pomocny post
    #6 20 Paź 2008 21:25
    mietekn
    Poziom 35  

Do Nera 5.5 można doinstalować NeroVision Express 2 (pobrane z sieci) które ma te funkcje.

0
  • Pomocny post
    #7 20 Paź 2008 22:10
    tronic1
    Spec od komputerów

Darmowa Picasa.

0
  • #8 23 Paź 2008 00:16
    dexi
    Poziom 29  

Jak również standardowe programy dodane do Windows Vista (swoją drogą to fajna jest).

0
  • #9 23 Paź 2008 00:21
    michube
    Poziom 17  

Picassa niestety nie umożliwia dodania podkładu muzycznego, a programy z Visty odpadają, bo swojego 2k nie zamienię na nic innego - zwłaszcza Wiśtę ;)

Temat można uznać za zamknięty. Dziękuję wszystkim za pomoc i szczere chęci. Moim potrzebom najbardziej odpowiada Ulead DVD PictureShow.

0