Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Chłodziarka Gorenje RK45298E- szron i woda na tylnej ściance

21 Paź 2008 08:58 4560 4
  • Poziom 2  
    Mam problem z chłodziarko-zamrażarką Gorenje, model RK45298E. Wczoraj po raz pierwszy ją uruchomiłam i przekręciłam pokrętło regulujace temperaturę z pozycji SF na 5 stopni i na tylnej ścianie osadził się szron. Pomyślałam, że widocznie jest za zimno i zwiększyłam ją do 8 stopni. Po krótkim czasie pojawiła się woda na ścianie lodówki. Wytarłam ją do sucha, jednak woda pojawia się cały czas. Denerwuje mnie to bardzo, bo chłodziarka jest nowa i zastanawiam się czy po prostu taki jej urok, czy ja popełniam jakiś błąd, czy może chodzi o tą regulację temperatury. Czy ktoś ma podobny problem, albo wie o co w tym chodzi? Proszę o pomoc!
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Chłodziarka zachowuje się prawidłowo (cykliczne rozmrażanie), więc ustaw w połowie zakresu i daj jej pracować.
  • Poziom 2  
    dziękuję Ci, tak myślałam żeby ją w końcu zostawic w spokoju. napisz mi jeszcze tylko czy ona się w końcu w jakiś sposób ustabilizuje i zniknie ten szron i woda?
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    ejnerog napisał:
    czy ona się w końcu w jakiś sposób ustabilizuje i zniknie ten szron i woda?

No nieee...bo tak ma być, na tym polega sedno jej bezobsługowości, czyli, nie wymaga okresowego rozmrażania przez użytkownika.
  • Poziom 1