Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Alpine IVA-D310RB nie odtwarza nagrywanych płyt DVD

DawidWągrowiec 21 Oct 2008 13:26 4048 3
    DawidWągrowiec
    Level 2  
    Witam niedawno kupiłem stacje multimedialną alpine iva d310rb mam problem związany z czytaniem nieorginalnych płyt w formacie dvd, radio czyta bez problemu płyty formatu mp3, cd i dvd ale orginalne. Mam pytanie czy jakiś sposób zeby moje radio czytało wszystkie dvd, moze jest jakis konkretny program do nagrywania, albo czy jest mozliwość przerobienia lasera, tak jak w przypadku konsoli do gier? Alpine kupiłem w Niemczch.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    magir
    Level 28  
    Bardzo możliwe że płyty które dawałeś do napędu nie mają zakończonej sesji, w takim przypadku tylko nagrywarki radzą sobie z odczytem.
    Nagraj płytę ale w programie zaznacz - multisesion - no . Albo po polsku czy dysk ma być wielosesyjny - nie .
    DawidWągrowiec
    Level 2  
    wydaje mi sie ze to nic nie da bo moj znajomy ma dvd alpine ale model iva d105r tylko ze on ma divx w przeciwienstwie do mojego dvd i płyta dvd nagrywana normalną nagrywarką z kompa jemu działa a u mnie wyskakuje error, jeszcze to jest ciekawe ze np na płycie mam teledyski i mp3 to mp3 widzi a teledysków nie... moze format teledysków jest nieodpowiedni do alpine?
    kluza87
    Level 10  
    witam,
    szukam instrukcji obsługi w polskiej wersji językowej do IVA D310r