Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner Onkyo TX-9031 brak sygnału na wyjściu wzmacniacza

jasiek123 21 Paź 2008 14:31 1958 1
  • #1 21 Paź 2008 14:31
    jasiek123
    Poziom 10  

Witam serdecznie
    Mam pytanie - zwłaszcza do posiadaczy amplitunerów Onkyo z serii TX-9011 TX-9021 i TX-9031. A mianowicie - czy jeśli nie są podłączone głośniki - daje się w Waszych amplitunerach włączyć "tą drugą parę głośników"?? U mnie jest to nazwane "REMOTE". Otóż głośniki główne tzw. MAIN działają. Obojętnie czy są podpięte kolumny, czy nie - wciśnięcie przycisku Main obok wyświetlacza powoduje załączanie / odłączanie końcówki mocy co jest sygnalizowane napisem na wyświetlaczu i słychać działanie przekaźnika wewnątrz urządzenia. W przypadku Remote - naciskanie przycisku nie przynosi żadnej zmiany. Nie słychać przekaźnika, nie zapala sie napis Remote na wyświetlaczu. I teraz nie wiem, czy mam coś uwalone wewnątrz, czy to jakieś zabezpieczenie? Jakby ktoś z Was mógł sprawdzić, czy Remote (jak zwał - tak zwał, chodzi o to drugie tylnie stereo) włącza się bez podpiętych głośników - będę wdzięczny.

0 1
  • Relpol
  • #2 22 Gru 2015 00:49
    WKSERWIS
    Poziom 10  

Witam po latach. Wyjścia Remote załączają się również bez podpiętych głośników, ale musi być włączona funkcja Multi Source.

1