Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

PHILIPS 22RC200/65s - jak zrobić wejście AUX

22 Paź 2008 13:49 2664 2
  • Poziom 9  
    Posiadam radioodtwarzacz kasetowy PHILIPS 22RC200/65s. Chciałbym zamontować w nim wejście AUX.

Czy jest możliwe podłaczenie się do tylnej (niebieskiej) kostki z odpowiednim kabelkiem wg opisu na http://www.studio24.prv.pl/ ??

Czy jeśli powyższy sposob nie będzie możliwy do zastosowania to czy sposób na AUX zamiast AM można zastosować w moim modelu radia ??

Myślałem również o wpięciu się gdzieś zamiast odtwarzacza kasetowego i jakoś oszukać system, że jest kaseta w środku itd. ale wydaję mi sie, że jest to trochę zamotany pomysł.
    Także ogólnie skłaniam się w stronę pomysłu drugiego o ile jest możliwy. No chyba że jest jeszcze inny, prostszy sposób.

Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdrawiam.
  • Poziom 14  
    Można wpiąć się w mechanizm kasetowy, jeśli go nie używasz. Tylko że przed wzmacniaczem sygnału z głowicy. A odłączanie AMu dało się chyba w Sonym zrobić, chyba że konstrukcja jest podobna.
  • Poziom 9  
    No tak właściwie nie używam kasety w ogóle, więc ta opcja wchodziłaby w rachubę. Chciałbym mieć jednak pewność, że ten sposób da mi oczekiwane efekty tzn. nie chciałbym słyszeć różnych zanieczyszczeń sygnału takich jak np: niewielkie buczenie w głośnikach podczas pracy silniczka w moim kaseciaku. Czy odłaczenie zasilania od silniczka rozwiązałoby sprawę ?