Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

pioneer deh p88rs - poszukuję instrukcji

23 Oct 2008 14:49 2522 3
  • Level 10  
    Witam nie dawno stałem sie posiadaczem radyjka deh-p88rs
    Ale niestety bez instrukcji znacie moze jakis link do wersji w pdf albo cos podobnego .
    Mam jescze pytanko czy w tym modelu mozna wgrywac własne animacje tak jak np w 9600 ?
    I czy mozna podłączyc dwa urządzenia po ip-bus czy tylko jedno np interfejs do usb.
    I ogólnieco myslicie o tym radyjku ?

Pozdrawiam
  • Level 30  
    Radyjko jest OK. Moc ustawień i DSP. Generalnie czym kierowałeś sie w wyborze?
    Nie można wgrywać animacji.
    Masz wejście AUX (3,5 mm)
    Co do ip-bus nie wiem.
    Mam instrukcję od niego... ale nie karz mi jej skanować :D
  • Level 10  
    No dzieki za odp , nie bede ci jej kzał skanowac spoko- tak wielkim przypadkiem wpadła mi ona dzis w rece okazało sie ze jeden znajomy ma tekie samo radyjko i ma instrukcje i mi ją pozyczył

Czym kierowałem sie przy wyborze?

Genralnie sprzedałem nie dawno swoje radyjko które nie było zbyt specjalne był to kenwood kdc w 4527 - ale służyło mie prze 5 lat bez żadnego problemu . No wiec trzeba było kupic jakies nowe z początku polowałem na deh 9600 lub 8400. Podobał mi sie p88rs ale był po zasiegiem moich wiedełek ( 600 - 800 ) .Ale traf chciał ze natrafiłem na aukcje na allegro własnie z rs-em . Udało mi sie wytargac radyjko za 750 złoty - niestety bez pilota i kostki z wyjsciami na suba i wzamaki( ale to juz obeszłem ) .Pilot nie jest tak az potrzebny takze myse ze zrobiłem obrze kupujac to radyjko . A kierowałem sie głównie wyglądem i dsp:D
  • Level 10  
    Odświeżę temat. Może znalazłby się ktoś tak miły i wrzucił manual do tego radia w języku polskim, z góry bardzo dziękuję.