Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Grundig T63-640 chasis CUC6310 zmiana fonii na DK

23 Paź 2008 18:11 1525 4
  • Poziom 22  
    Witam. W tym odbiorniku miałem uszkodzony procesor XC 88655. Wstawiłem z wylutu XC88649 na którym nie ma opcji polskiego menu i brak w funkcji strojenia literki S odpowiedzialnej za przełączanie SECAM/DK lub PAL/BG. Odbiornik był kupiony w Polsce i ma OIRT. Czy ktoś wie czy jest możliwość ustawienia w nim /nawet na sztywno/ DK, bez montowania płytki fonii równoległej.
  • Poziom 41  
    Jakie menu pokazuje sie przy wejściu / I-MENU-OK / ??
  • Poziom 22  
    W tym Tv menu jest ubogie. Od góry języki a potem w dół, obraz, funkcje teimera, strojenie i funkcje specjalne. W serwisie jest tylko hotel, przesuwanie OSD i ATS.
  • Moderator
    Procesory Grundiga są oprogramowane pod konkretny rejon sprzedaży. Nic na to nie poradzisz poza przeróbką fonii (nie wiem, czy jest to możliwe) lub zwykłym przestrojeniem.
  • Poziom 22  
    Wstawiłem płytkę fonii ,oddałem TV i wydawało się,że po kłopocie. Póżniej dwa telefony: dlaczego zamiast GLOŚNOŚĆ pisze VOLUME a w menu nie ma po Polsku napisów. I jak tu nie dogodzić. Znależć procek z wylutu robiony na wschód nie sposób, a uszkodzenie było dla klienta prozaiczne- sam się sciszał i pogłaśniał. Pozdrawiam