Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka PDN 885 pobiera za dużo wody

alexdemo 25 Paź 2008 09:35 2677 3
  • #1 25 Paź 2008 09:35
    alexdemo
    Poziom 2  

Witam,mam problem jak w temacie,wyczyściłem układ hydrostatu wymieniłem hydrostat na nowy lecz wydawało mi sie że pralka pobiera za mało wody zacząłem regulować hydrostat co spowodowało "rozstrojenie" pralki,teraz nie pamiętam już w jakiej pozycji były potencjometry.Czy ktoć mógłby mi pomóc wyregulować hydrostat.

• #2 25 Paź 2008 10:34
    schnauzerman
    Specjalista AGD

Hydrostatu nie powinno się regulować, ustawienia fabryczne są dokładnie dopasowane do danego modelu pralki, prawdopodobnie pozostało kupienie następnego.

• #3 26 Paź 2008 06:27
    waldek259
    Poziom 19  

W tym modelu to jest typowy objaw.Ściągnij przód pralki ,aby dostać się do węża odprowadzającego wodę z bębna do pompki od tego węża odchodzi rurka średnicy ok2 cm i się u góry się zwęża.W tym zwężeniu jest mosiężna rureczka ok 2.5 cm do której jest zamocowana rurka przezroczysta idąca do hydrostatu .I właśnie w tej rurce czarnej zwężającej się i tej mosiężnej masz osad z proszku który powoduje zatykanie się rurki pralka pobiera za dużo wody po prostu głupieje.Jak to wyczyścisz pralka jak nowa.

• #4 26 Paź 2008 10:32
    alexdemo
    Poziom 2  

Ale ja już to zrobiłem,przeczyściłem cały układ ale to nie dało efektu,przyczyną był uszkodzony hydrostat (kleiły sie styki).Po zakupie nowego wydawało mi się że pralka pobiera za mało wody i zacząłem,nie posiadając odpowiednie wiedzy regulować hydrostat.Teraz pralka chodzi w "cały świat".Jeśli nikt nie będzie mi w stanie pomóc pozostanie mi kupno nowego hydrostatu.Wszystkim dziękuję za dobre chęci.

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson