Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakłócenia po podpięciu wzmacniacza .

criss20ster 25 Paź 2008 10:49 755 5
  • #1 25 Paź 2008 10:49
    criss20ster
    Poziom 2  

Nawiazujac do odpowiedzi moderatora. Zakladam ponownie temat poniewaz sprzwdzajac to co podsuneliscie mi pomysly nie sprawdza sie to. A moj sprzecik to:

radio pionieer deh-p6800mp

wzamcniacz blaupunkt gta 460

subwofeer sinuslive sl30

i to mam podpiete tak ze pod wzmacnacz ida tylne glosniki i subwofeer

0 5
  • #2 25 Paź 2008 11:17
    bass_
    Poziom 14  

Uzyj przycisku "szukaj" pelno bylo o tym mowy na forum.

0
  • #3 25 Paź 2008 11:26
    inspector_electro
    Poziom 22  

Wedlóg mnie, to filtr antyzakłóceniowy na wejściu zasilania.

0
  • #4 25 Paź 2008 12:57
    criss20ster
    Poziom 2  

No tak tylko kazdy odpowiedzi sie powtarzaja a nie rozwiazuja calkowicie tego problemu, a jesli chodzi o filtr to nie wiem czy to spradzony sposob wiele osob mowi ze to nie po tej stronie lezy wina

0
  • #5 25 Paź 2008 13:19
    Mleczyk89
    Poziom 34  

Podepnij pod wzmacniacz zewnętrzny sygnał np z przenośnej mp3, jeżeli będzie dobrze to znaczy ze masz albo uszkodzony przewód sygnałowy w aucie , albo co często w pionieer`ach sie zdarza upaloną masę gniazd sygnałowych a dokładniej bezpiecznik zabezpieczający uszkodzenie radia w wypadku gdy obwód zasalania wzmacniacza zamknął by sie właśnie przez te gniazda.

Na tyle aut w których podłączałem CA nigdy nie miałem problemów z jakimikolwiek przydziwiękami i zakłóceniami z alternatora.
    Jeżeli wszystko wykona sie prawidłowo tz widełki i oczka polutowane do kabli zasilających a nie tylko zaklepane (jak to większość ludzi robi) to nie ma najmniejszego problemu.

Pozdrawiam Mleczyk89

0
  • #6 12 Lis 2008 18:18
    inspector_electro
    Poziom 22  

Tak jak najbardziej ,pod warunkiem ze masz kable
    "beztlenowe" , a to duża różnica a co do zakłóceń, to proponuję dobry filtr p rzeciw zakłóceniowy zaraz przed zasilaniem radyjka.

-1
  Szukaj w 5mln produktów