Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

problem z wyszukaniem polskich stacji sat, zestaw analogowy

palecm 25 Paź 2008 19:08 1313 6
  • #1 25 Paź 2008 19:08
    palecm
    Poziom 9  

Witam. Kupilem zestaw sat analogowy we francji-nie bylo instrukcji pl...nie znam sie na tym wiec zwracam sie do wachowcow z tym problemem: znalazlem programy niemieckie rtl zdf itd-sa one chyba odbierane z astry a ja chce ustawic polskie niekodowane, przynajmniej polonie- a ta jest nadawana chyba przez hot bird. Krece antena i nie ma zadnych rezultatow...Nie wiem jaka jest satelita podczas (krecenia antena) Bylbym wdzieczny za jakies podpowiedzi. Zgóry dziekuje.

0 6
  • #2 25 Paź 2008 19:47
    vigo
    Poziom 20  

Z polskich stacji analogowo nadaje tylko TVN (ale też już niedługo). Reszta polskich kanałów nadaje cyfrowo i na swoim tunerze ich nie zobaczysz...

Parametry TVN (analog)
    Hotbird 7A (13.0E) - 11504.00 V

0
  • #3 26 Paź 2008 15:19
    palecm
    Poziom 9  

Dzieki za odpowiedz. No to umoczylem 40 euro :-/. Mozesz mi jeszcze napisac jak mam to zrobic? nie mam zielonego pojecia o tym...Aha jeszcze male pytanko: szukalem tu we francji zestawow roznych znalazlel ten wlasnie analogowy reszta to kilka rodzajow cyfrowych-tnt-czy z takich znajde polskie stacje? Dzieki z gory za dodpowiedz.

0
  • #7 28 Paź 2008 19:35
    palecm
    Poziom 9  

dzieki Panowie.jak wroce na swieta do Polski to sie rozejrze za zestawami cyfrowymi....

0