Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nissan Serena brak świateł

25 Paź 2008 20:33 2398 10
  • Poziom 10  
    Witam serdecznie jestem nowym użytkownikiem Nissan serena 2.0 benzyna z 1994r.Mam takie pytanko czy w tych modelach jest przednie światło przeciwmgielne bo przełącznik jest żarówki siedzą H3 i nie działają brak napięcia na przewodach do żarówek i też nie świeci mi jedno światło mijania prawa stron, dziękuję wszystkim za każdą podpowiedz pozdrawiam Mirek
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Pewnie najpierw należy przywrócić światło z prawej strony. A co do przeciwmgłowych to powinny świecić, masz fabryczną instalację w standardzie, może brakuje przekaźnika, może bezpiecznik, proponuję zrobić sobie kontrolkę z żarówki 21W/ 12V i popatrzeć gdzie znika zasilanie.
  • Poziom 10  
    witam dzięki za podpowiedz bezpieczniki są sprawne,nie wiem który to przekaznik od świateł mijania i świateł przeciwmgielnych gdzie go szukać pozdrawiam mirek
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    wczoraj przeciściłem przełącznik był brudny ale nie rozbierałem włącznika świateł nie wiem jak go wyciągnąć żeby nic nie uszkodzić
  • Poziom 10  
    przełącznik wyczyszczony ale nadal nie ma prawego światła,które to są przekazniki od świateł?
  • Poziom 10  
    nie ma przekazników świateł a czy sjest przekaznik świateł przeciwmgielnych przednich jezeli jest to który
  • Poziom 10  
    Witam temat zamykam światełka naprawione wina tkwiła w przełączniku dzięki za każdą podpowiedz
  • Poziom 10  
    witam usterka usunięta wina przełącznika świateł dzięki za każdą podpowiedz temat zamykam