Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Schemat 1-punktowego wtrysku benzyny - peugeot 106 1.4

26 Paź 2008 10:10 9557 9
  • Poziom 2  
    Poszukuję schematu jednopunktowego urządzenia BOSCH Mono-Jetronic A2.2 do Peugeota 106 1.4i MK1. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Z góry dziękuję.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za szybką odpowiedź elektrit. Czy masz może taki schemat rozrysowany w sposób jak na obrazku po lewej stronie?
    Schemat 1-punktowego wtrysku benzyny - peugeot 106 1.4
    Muszę sprawdzić dokładnie całą instalację w swoim aucie i bez tego schematu nie mogę tego zrobić.
    Z góry dziękuję.
  • Pomocny post
    Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    georgesgr napisał:
    Witam,
    Jaki masz typ silnika? Mam praktycznie cala dokumentacje 106 i nie znalazlem systemu A2.2 w tym aucie, nawet w najstarszych modelach. Pierwszy 1.4 l z wtryskiem, to byl KDX z wtryskiem MA3.0.
    Pozdrawiam, Georges

Typ silnika TU3M/Z (KDY),jednopunktowy wtrysk benzyny sterowany elektronicznie Bosch Mono-Jetronik A2.2.
    ECM - Bosch 0 280 000 711
  • Poziom 10  
    Witam masz może schemat sterownika 0 261 200 731 Bosch silnik kdx 1.4 a czy wogule podchodzi inny sterownik do tego silnika? jezeli masz inny schemat sterowników prosze prześlij mi na maila macik(malpa)konto.pl przynajmniej porównam który układ jest do czego Pozdrawiam :idea:
  • Moderator Samochody
    macik1 napisał:
    Witam masz może schemat sterownika 0 261 200 731 Bosch silnik kdx 1.4 a czy wogule podchodzi inny sterownik do tego silnika? jezeli masz inny schemat sterowników prosze prześlij mi na maila macik(małpa)konto.pl przynajmniej porównam który układ jest do czego Pozdrawiam :idea:

Inne sterowniki przy tych silnikach mają całkiem inne rozmieszczenie pinów i z tego co pamiętam chyba jakiś nietypowy czujnik temperatury miał.