Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Unitra WS 430, charczy prawy kanal

26 Paź 2008 17:15 1190 6
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich, jestem nowy na forum, prosze o pomoc odnosnie wzmacniacza Unitra WS430. Otoz w prawym kanale jak podglosze do polowy do dzwiek jest nie czysty, da sie to odczuc przy muzyce z mocnym basem. Im bardziej podglaszam tym gorszej jakosci jest dzwiek. Na maxa praktycznie przestaje grac. Koncowki mocy sa podobno sprawne, oddalem go do elektronika i znalazl przerwy na plytce ale ciagle odczuwalne sa te znieksztalcenia. Jaka moze byc tego przyczyna? Prosze o pomoc i dziekuje za zainteresowanie.
  • Admin grupy audio
    sulik napisał:
    Jaka moze byc tego przyczyna?

Może nieprawidłowe użytkowanie sprzętu?

Czy lewy kanał gra normalnie? Z czego podajesz sygnał? Kolumny sprawne?
  • Poziom 2  
    Lewy kanal ladnie czysto gra, napedzam tym wzmacniaczem altusy 140. Glosniki sprawne bo podpinalem ta kolumne pod lewy kanal i czysto gra...

Dodano po 49 [minuty]:

A sygnal podaje z kompa z karty muzycznej zintegrowanej
  • Spec od sprzętu Unitra
    Zimne luty na tranzystorach mocy oraz rezystorach niskoomowych w ich otoczeniu oraz sprawdzić czy nie są uszkodzone.
  • Poziom 2  
    Elektronik do ktorego zanosilem ten sprzet zapewnial mnie ze koncowki mocy sa sprawne i sprawdzal wszystkie sciezki-nie ma zimnych lutow "pododno". A jak powiedzialem mu ze ciagle kanal jest nie do konca sprawny to mowi mi ze nie wie co co to moze byc...Niby profesjonalista
  • Spec od sprzętu Unitra
    To zmień elektronika!