Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LBP 5000 rozmazuje na grubszym papierze

26 Paź 2008 19:27 1446 3
  • Poziom 10  
    Witam.
    Posiadam drukarkę laserową Canon LBP5000. Problem jest w tym, że jak chcę wydrukować wizytówki na grubszym papierze to strasznie marze... na normalnym normalnie drukuje... słyszałem że trzeba zmienić w ustawieniach grubość papieru albo gęstość, ale nie mam pojęcia gdzie to zmienić... (Papier jest specjalny do wizytówek 230g/m²). Proszę o pomoc i z góry dziękuje:)
  • Poziom 16  
    Przed wydrukowaniem dokumentu wchodzisz we właściwości drukarki ( preferencje drukowania ) i tam masz zakładkę dot. papieru ( nośnika ) na jakim można wydrukować dany dokument, ustawiasz gruby papier etc. i już. Dzięki tej zakładce można wydrukować nawet na folii.
    Pozdrawiam !

• Poziom 31  
    Papier tej grubości musi przechodzić dużo wolniej przez zespół utrwalania niż normalny papier/duży plus tej drukarki, iż w ogóle taka grubość ciągnie/. Może się jednak okazać iż zmiana grubości papieru, a co za tym idzie spowolnienie jego przejścia przez fuzer nic nie pomoże...
  • Poziom 10  
    Dzięki Wam:) wszystko ok... drukuje elegancko. Wcześniej miałem problem z tym że papier wsadzałem do schowka a nie od spodu i nie chciało go podebrać... Papier przechodzi:)