Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

LBP 5000 rozmazuje na grubszym papierze

gabrys15 26 Oct 2008 19:27 1536 3
    gabrys15
    Level 11  
    Witam.
    Posiadam drukarkę laserową Canon LBP5000. Problem jest w tym, że jak chcę wydrukować wizytówki na grubszym papierze to strasznie marze... na normalnym normalnie drukuje... słyszałem że trzeba zmienić w ustawieniach grubość papieru albo gęstość, ale nie mam pojęcia gdzie to zmienić... (Papier jest specjalny do wizytówek 230g/m²). Proszę o pomoc i z góry dziękuje:)
    Mariunciu
    Level 17  
    Przed wydrukowaniem dokumentu wchodzisz we właściwości drukarki ( preferencje drukowania ) i tam masz zakładkę dot. papieru ( nośnika ) na jakim można wydrukować dany dokument, ustawiasz gruby papier etc. i już. Dzięki tej zakładce można wydrukować nawet na folii.
    Pozdrawiam !
    laserjack

Level 30  
    Papier tej grubości musi przechodzić dużo wolniej przez zespół utrwalania niż normalny papier/duży plus tej drukarki, iż w ogóle taka grubość ciągnie/. Może się jednak okazać iż zmiana grubości papieru, a co za tym idzie spowolnienie jego przejścia przez fuzer nic nie pomoże...
    gabrys15
    Level 11  
    Dzięki Wam:) wszystko ok... drukuje elegancko. Wcześniej miałem problem z tym że papier wsadzałem do schowka a nie od spodu i nie chciało go podebrać... Papier przechodzi:)