Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A6 C6 gdzie odcięcie i co to za alarm

arkadius1 27 Paź 2008 00:36 10704 6
  • #1 27 Paź 2008 00:36
    arkadius1
    Poziom 14  

Witam
    Mam pytanie, w audi a6 c6 2.0tdi rok 2005 gdzie można się wpiąć z odcięciem zapłonu, oczywiście aby uniknąć błedów ??

i jeszcze jedno pytanie, w aucie jest jakiś alarm fabryczny, w drzwiach kierowcy blisko zamka sa 2 przyciski jeden z nich pokazuje jakby dzialanie alarmu na przechył auta a drugi to nie wiem, ale czujek ultradzwiekowych to wogole nie widze, co to moze byc za alarm i jak sprawdzić jego działanie

Pozdrawiam

1 6
  • #2 28 Paź 2008 14:57
    flash_mm
    Poziom 20  

jest to alarm fabryczny, te 2 przyciski pozwalaja wylaczyc czujnik ultradzwiekow (zeby pozostawic psa w aucie) drugi wylacza czujnik przechylu zeby auto moglo podrozowac na lawecie.

-2
  • #3 30 Paź 2008 23:39
    arkadius1
    Poziom 14  

flash_mm,
    tak myślałem że to może być alarm fabryczny, ale nie wiem czemu nie widze w aucie nigdzie czujek ultradzwiękowych, możliwe że nie ma ? a druga sprawa to przeważnie w innych autach po mocniejszym kopnięciu w opone załączał się alarm a tu nie i po otwarciu drzwi dopiero po kilkunastu sekundach zaczyna wyć, czemu ?

stacho918,
    prosiłbym Ciebie o dokładniejsze wytłumaczenie konkretnie ci i gdzie w tym aucie, bo w wyszukiwarce znalazłem tylko ogólnie do różnych modeli

Pozdrawiam

-1
  • #4 31 Paź 2008 19:57
    pkhenr
    Poziom 32  

ultradzwieki sa w panelu lampki sufitowej(w rodzaju wywietrznika )syrenka dość cicha chyba za prawym tylnym kołem - dorobiłem ostatnio do takiego auta alarm seo perfect(bez ultra bo sie gryzły )ale przynajmniej wyje głosno i domyka szyby .Ciekawostką jest że auto sprawdza obecność i sprawność ultradżwieków-w razie awari (odłaczenia )-inaczej świeci dioda w drzwiach

-1
  • #5 31 Paź 2008 22:19
    stacho918
    Poziom 14  

Jakie szczegóły chcesz znać?Główny przekaźnik jest z komputrem na lewym podszybiu,wpinasz się w cienki czarny kabel wchodzący do niego.

0
  • #6 19 Lis 2008 02:10
    arkadius1
    Poziom 14  

Panowie, potrzebuje znać nazwe tego alarmu, ewentualnie gdzie szukać nazwy i parametry co to jest, mi to nie potrzebne ale właśnie chciałem wykupić AC i ubezpieczyciel powiedział mi że musi być alarm i muszą znać jaki, no i alarm jest fabryczny, słyszałem nawet że dobry

W książce nie mam podane

0
  • #7 19 Lis 2008 14:27
    flash_mm
    Poziom 20  

najlepiej, najpewniej i w 100% wiarygodnie bedzie jak zadzwonisz do pierwszego lepszego ASO. na pewno maja takie informacje.
    byc moze bedziesz musial pofatygowac sie osobiscie, i pokazac dowod rejestracyjny. ja tak mialem w przypadku bmw, w aso wszystko mi o aucie powiedzieli, dali wydruk za free. ale musialem pokazac ze jestem wlascicielem auta.

0