Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestige APS 200 zwariował po rozładowaniu akumulatora

arex2006 27 Paź 2008 18:59 1158 3
  • #1 27 Paź 2008 18:59
    arex2006
    Poziom 10  

Witam wszystkich!
    mam następujący problem. Dziś rozładowałem akumulator co zaowocowało załączeniem się alarmu. Niestety po naładowaniu dioda świeci sie ciągle i nie reaguje na zdarzenia typu otwarcie drzwi po załączeniu. Pilotem można alarm uaktywnić i deaktywować ale dzieje się to tylko wizualnie. Dźweiku przy tym żadnego nie daje. Alarm to prestige APS200. Mam pdfa z instrukcją ale niestety niczego się nie dowiedziałem. Prawdopodobnie trzeba jakoś "zresetować" alarm ale nie wiem jak :/ Dodam jeszcze że przełącznik srwisowy alarmu jest martwy, czesniej też był. Jego przestawianie nic nie zmienia :/

pomóżcie !

p.s. znalazłem pokrewny temat sprzed 3 lat więc nie będe go odkopywał

0 3
  • #2 27 Paź 2008 19:36
    jg11
    Poziom 20  

Wykonaj 2 póby.1)Zmień położenie przełącznika serwisowego i włącz stacyjkę dioda zgaśnie (jak był stan serwisowy).2)Odłącz na chwilę zasilanie i podłącz ponownie.Pozdrawiam.

0
  • #3 27 Paź 2008 22:06
    pkhenr
    Poziom 32  

a jak to nie da skutku to przepisz zwartość pamięci ,bo te alarmy słyneły z tego ze nie lubiały powolnego zaniku napięci (jest to niezdrowe dla kazdej pamieci )

0
  • #4 28 Paź 2008 11:55
    arex2006
    Poziom 10  

Dziękuję bardzo za pomoc. Problem rozwiązany metodą pierwszą od jg11. To nawet logiczne że wyłącznik systemowy działa tylko przy włączonym zapłonie.

pozdrawiam - arex2006

0