Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt CD33 czy CD52

j_a_c 11 Mar 2004 21:27 2463 5
  • #1 11 Mar 2004 21:27
    j_a_c
    Poziom 16  

Tak sobie mysle nad zakupem jakiegos radyjka muj wybór padl na Blaupunkta wiecie mile wpomnienia mam z tymi radyjkami
    Mysle konkretnie nad CD33 l,32 lub CD51 52
    jak myslicie czy warto wyłozyc tyle kasy ekstra i kupic cos z piecdziesiatek
    bo nie widze znaczacych ruznic
    moize jakis sugestje
    niby im wyzszy model to lepszy
    ale znowu 33 napewni bedzie mniej uzywane

0 5
  • #2 11 Mar 2004 22:06
    pan_slonik
    Poziom 22  

ja natomiast mam niemile wspomnienia co do blaupunkt'ow. zastanawiales sie nad jakims pionierem? ten moj p8000 moze nie nowy ale bardzo ladnie czyta plytki duzo opcji ustawienia dzwieku!! nie wiem tez czy myslisz o nowym czy uzywanym?

0
  • #3 11 Mar 2004 22:46
    j_a_c
    Poziom 16  

pan_slonik napisał:
    ja natomiast mam niemile wspomnienia co do blaupunkt'ow. zastanawiales się nad jakims pionierem? ten moj p8000 moze nie nowy ale bardzo ladnie czyta plytki duzo opcji ustawienia dzwieku!! nie wiem tez czy myslisz o nowym czy uzywanym?

Kazdy ma swoja uluniana marke kazdemu sie zepsuło inne radio wiele dobrego słyszałem o pionierku słyszalem tez troche niedobrego a tak naprawde nie podoba mis ie jego wyglad mialem iedys i nie byłem bardzo zadowolony

0
  • #4 11 Mar 2004 23:05
    djlj24
    Spec od car audio

Pioneer na gumowych klawiszach? Po 2 miesiącach używania panel wygląda jak ze śmietnika. W sumie i blaupunkt już nie ten. Ale lepsze to niż badziewny wyświetlacz OEL co się po roku wypali - dopłacamy kupę kasy i nie mamy efektu.
    A może jakieś Alpine? Byle nie z Media Markt? Beckera nie polecam bo dużo lepszy ale niestety drogi a paserki nie toleruję (allegro odpada :D ).
    Posłuchaj kilku i sam zdecyduj. To wybór jak dobry to na lata.

0
  • #5 21 Mar 2004 22:44
    j_a_c
    Poziom 16  

widze ze sie skupilisceie na na dyskusju miedzy markami producentów ale nie chcialem rozwijac tego tematu bardziej mnie interesuja ruznice miedzy balaupunktami wiadomo sa lepsze sa gorsze gorszych nie chce na lepsze mnie nie stac.
    interesuje mnie naprzykład czy bawił sie ktos digital ealizerem w modelach cd 51 52 53 czy to naprawde taki swietny efekt daje cze lepiej załozyc duza tube do bagaznika i słabsze rabujko.

0
  • #6 22 Mar 2004 17:08
    djlj24
    Spec od car audio

Bawiłem się korektorem w Lausanne RD148 (w zasadzie stuningowanym na Modenę RD148) i można za pomocą tego zrobić niezły efekt. Ale na pewno to suba nie zastąpi.

0