Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nokia 6120 - brak pamięci na SMSy

28 Paź 2008 07:26 2833 6
  • Poziom 23  
    Od czasu do czasu przy odbieraniu SMSów 'sieciowych' - np. z informacjami o doładowaniach itp. wyskakuje mi błąd:
    'Za mało pamięci na odbiór wiadomości SIM. Usuń najpierw zbędne dane'. Nie jest to wina braku miejsca na karcie pamięci ani w pamięci telefonu, występuje też niezależnie od liczby zapisanych wiadomości. Skąd to sie może brać ?
  • Poziom 24  
    Próbowałeś zaktualizować soft w komórce ??
  • Poziom 23  
    Mam najnowszy
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Wrzuc jeszcze raz softa od nowa
  • Poziom 23  
    Niestety nic to nie pomaga. Zwykłe SMSy, MMSy odbierają się dobrze, jedynie przy smsach od sieci czasami wyskakuje taki zonk, ale nie zawsze. Zastanawia mnie, czy może mieć na to wpływ stara karta SIM ? Moja jest wiekowa, chyba z 2000-nego roku.
  • Poziom 37  
    Sms`y z sieci zazwyczaj sa zapisywane na karcie sim stad komunikat by usunąć zbędne wiadomości.Chodzi tu o usunięcie wiadomości które zapisane sa na karcie sim i jednocześnie blokują miejsce dla wiadomości sieciowych.Zmiana softu czy aktualizacje nic tu nie pomogą.Wine za to może ponosić pojemność karty sim.Nawet nowe karty mają limit pojemności na sms`y więc taki komunikat pojawi sie prędzej czy pózniej jeżeli bedzie zbyt dużo sms`ów na karcie sim.
  • Poziom 23  
    No ale nadal nie wyjaśnia to, czemu dzieje się tak też kiedy nie ma żadnego zapisanego SMSa. Nawet gdy wszystkie możliwe foldery gdzie mogą kryć się wiadomości są puste, zdarza się że wyskakuje ta informacja.