Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kenwood KDC-PS9080R nie załącza się.

robert75n 28 Paź 2008 10:49 1314 4
  • #1 28 Paź 2008 10:49
    robert75n
    Poziom 29  

Witam radyjko jak w temacie po podłączeniu zasilania na wyświetlaczu Transmiter 1, po przyciśnięciu z pilota wyświetlacz gaśnie całkowicie a panel otwiera się w pozycje lezącą tak jak do włożenia płyty. Nie wiem gdzie tkwi problem , może potrzebny jest wsad pamięci , za pomoc dzikuje i pozdrawiam ,Robert.

0 4
  • #2 28 Paź 2008 10:52
    SlaweK
    Poziom 43  

Gdybyś łaskawcu przeczytał instrukcję to wiedziałbyś że radio wymaga odblokowania z drugiego plilota tzw "jajka".
    Takie zabezpieczenie przed użyciem przez niewłaściciela. Jeśli zaś pliot jest właściwy to prawdopodobnie masz uszkodzony elastyczny łącznik panela. Wsadu bym się nie czepiał.

SławeK

0
  • #3 28 Paź 2008 11:28
    robert75n
    Poziom 29  

SlaweK napisał:
    Gdybyś łaskawcu przeczytał instrukcję to wiedziałbyś.

SławeK

Gdyby ja ją miał to bym był też taki mądry.
    Co do pilota to mam tylko jeden niebieski z napisem Kenwood, ale dajmy na to że jest zablokowane to dlaczego nic nie świeci bo tasiemka oki.

0
  • #5 29 Paź 2008 10:15
    robert75n
    Poziom 29  

Seba312 napisał:
    To powinien być mały pilot z jednym przyciskiem ,który należy przytrzymać obserwując pasek postępu na wyświetlaczu radia .

Witam ,dziękuje za odpowiedź, a więc tak dokładnie było pasek rozwinął się z lewa do prawa i radyjko ciemne , co może być nie tak, tasiemka sprawdzona ale jeszcze kupie druga i dam znać ,pozdrawiam Robert.

0
  Szukaj w 5mln produktów