Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

słuchawki Philips SBC HD 1500U cineos brak połączenia z bazą

28 Paź 2008 20:29 2221 1
  • Poziom 1  
    witam ,
    mam problem , posiadam sluchawki bezprzewodowe (model jak w temacie) nie łączą mi sie z bazą. zasilanie normalnie działa.
    niestety nie mam juz gwarancji na nie. oddalem do autoryzowanego serwisu philipsa w warszawie niestety po wstepnej diagnozie uslyszalem ze nie sa w stanie ich naprawic z posodu zaprzestania produkcji tego modelu.
    zakup byl dosc drogi wiec zalezalo by mi na tym by sprzet dzialal sprawnie
    mam mozliwosc podlaczenia sluchawek przewodowych do bazy ale to nie to samo.
    czy ktos mogl by polecic mi jakis dobry serwis w warszawie ktory byl by w stanie naprawic usterke
    jako laik moge powiedziec ze niesprawny jest nadajnik/odbiornik w sluchawkach ew bazie

dziekuje za pomoc
    pozdrawiam

Proszę poprawić błędy ortograficzne i zastosować znaki diakrytyczne.
    Regulamin pkt. 15.
    GM
  • Poziom 22  
    Witam, temet jest dosyć skomplikowany, ponieważ dla Philipsa jest to sprzęt z grupy wymenianychna nowe jeśli tylko jest uszkodzone i gwarancja. W związku z tym nie ma do tego urządzenia żadnej dokumentacji. Idąc dalej jeśli nawet namierzy się uszkodzenie to istnieje szansa, że nie da rady zamówić(zdobyć) części. Serwisy Philipsa naprawiają odpłatnie takie słuchawki jeśli mają z czego podstawić, a ten model z racji jego ceny nie jest bardzo popularny.
    Pozdrawiam.