Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] HP 3310 0xc18a0201 błąd. System tuszu nie działa. Co z tym zrobić?

29 Paź 2008 18:02 3798 6
  • Poziom 2  
    jak w temacie. Pojawił mi się błąd 0xc18a0201 System tuszu nie działa
    Wie może ktoś co z tym fantem zrobić?
  • Spec od drukarek
    Lampa skanera się świeci?
  • Poziom 2  
    tak
    lampka się świeci, chodź błąd wyskoczył gdy była używana kopiarka, jedna strona się skopiowała i wydrukowała, druga natomiast już nie ze względu na błąd
  • Poziom 32  
  • Poziom 2  
    [...]Press the right arrow key till you see System Configuration Menu> Then press “OK. [...]
    na tym punkcie moja przygoda się kończy. Mam tu tylko Information Menu. Może jakiś nowy upgrade softu potrzebuje?
    Błąd wyskoczył w momencie kopiowania. Jedna strona się skopiowała i wydrukowała, gdy chciałem skopiować druga pokazał się komunikat.
    Kartridże nie były ruszane od 2tygodni
  • Poziom 2  
    Nikt nic więcej nie pomoże??

• Poziom 15  
    Witam wszystkich, może pomogę wszystkim, którzy mają lub będą mieli problem z błędem 0xc18a0201 hp photosmart.

Polecam, wyjąć wszystkie tusze z drukarki, zamknąć pokrywę czy drzwiczki tak jak by tusze były w drukarce, wykonać reset drukarki, po ponownym włączeniu drukarka poinformuje użytkownika, że brakuje tuszy, w tym momencie wyjmujemy kabel sieciowy, drukarka nie może być podłączona do komputera czy sieci, podłączamy kabel sieciowy, jeżeli drukarka nie uruchomi się automatycznie należy ją włączyć, poczekać do momentu aż drukarka przestanie wykonywać czynności związane z uruchomieniem, otwieramy pokrywę tuszy i wkładamy wszystkie tusze, po zamknięciu pokrywy drukarka przeprowadzi wymagane czynności i powinna działać prawidłowo.

Pozdrawiam i myślę że nie jednej osobie przyda się ten sposób "naprawienia" problemu z błędem systemu tuszu, działa też przy innych błędach.