Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Turbodiesel a Nitro

bandzior2 29 Paź 2008 18:32 4916 13
    bandzior2
    Poziom 26  
    Czy istnieje wtrysk podtlenku azotu do silników diesla? Wiem, że do benzynowych są na 100% a do diesli nie mam pojęcia. Widziałem jakieś systemy NOS'u na allegro do diesla.
    siewcu
    Poziom 34  
    Można, ale po co ? Zainwestuj lepiej w mody silnika niż w nitro, które może zrobić więcej szkody niż pożytku...
    bandzior2
    Poziom 26  
    Przyszłość pokaże. Ale będę planował (nie w tym aucie co w avatorze) tylko w Audi A3 1.9TDI. Chip tuning, dolot, wylot, IC i jeszcze jak by się dało to to nitro.
  • Pomocny post
    siewcu
    Poziom 34  
    Nie ma sensu robić dolotu... W zależności od finansów - wydech, FMIC, soft, potem turbo - dolotu nie ma sensu robić.
  • Pomocny post
    morfi020
    Poziom 20  
    kolejnosc to powinna byc taka turbo>wydech>fmic>wtryski>program>strojenie/hamownia moze nie koniecznie taka ale na koncu napewno strojenie/i pisanie programu pod diwajsy na samym koncu
  • Pomocny post
    dkamyk
    Poziom 11  
    Kolega dobrze kombinuje. jest taka firma w USA ktora sprzedaje NITRO do turbodiesla(dokladnie tak sie nazywa jak piszesz NOS'u) , tylko musisz sie liczyc ze to strasznie niszczy silnik jak chcesz to dam ci namiary na firme ktora to sprzedaje. ewntualnie sam moge ci to kupic i wyslac. pozdrawiam
    bandzior2
    Poziom 26  
    Nie mam jeszcze diesla :D
    bartmwek
    Poziom 11  
    Instalacja podltlenku azotu do benzyny niczym nie różni się od takiej instalacji w dieslu
    Roli
    Poziom 26  
    Instalacja może i sie nie różni, ale za to jest różnica w "gazie" dla benzyny i diesla.
    dkamyk
    Poziom 11  
    bandzior2 napisał:
    Nie mam jeszcze diesla :D

kolego ale jesli bys kupil sobie juz diesla to gwarantuje 100% ze sa takie systemy i moge je wyslac do polski. pozdrawiam
    tico
    Poziom 13  
    bartmwek napisał:
    Instalacja podltlenku azotu do benzyny niczym nie różni się od takiej instalacji w dieslu

Może się nie różni, ale użycie jej przy silniku diesla to błyskawiczna droga do zajechania go. Rozumiem stosować to w benzynie ale do diesla? to jak koledzy wyżej napisali są lepsze i bezpieczniejsze sposoby na moc....
    sxill
    Poziom 15  
    Koledzy maja racje, bez sensu zakladac nitro do silnika ktorego moc idzie latwo podniesc. Poza tym bez sensu miec moc tylko na kilka sekund ;)
    dkamyk
    Poziom 11  
    pewnie macie racje ale dieslom też należy się :):)
    sxill
    Poziom 15  
    Co sie nalezy? No wlasnie one nie zasluguja na te katorge. Ludzie mysla ze instalacje podltenku azotu to jakis super tuning a prawda jest taka ze jest to najtansza i chyba najgorsza droga tuningu. No nie, najgorsza sa rezystory z allegro oszukujace ECU....