Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SE W810i uszkodzony soft ?? - komunikat plik uszkodzony

29 Paź 2008 23:55 1398 4
  • Poziom 17  
    Mam se W810i, jak przyszedł do mnie to po włączeniu go tylko migał na biało, wgrałem mu softa mt-boxem se i włączył się, wszystko byłoby ok tylko jak ma włączony temat "walkman" to dzieją się różne dziwne rzeczy np tapeta jest tylko pomarańczowa bez animacji albo animacja jest jakaś szczątkowa tylko, w zakładkach menu są dziwne kolory jak by mu czegoś brakowało.... jak się da inny temat to wszystko jest ok, natomiast jak chce się powrócić do tematu "walkman" to wyskakuje komunikat "plik uszkodzony. nie można go użyć " :( wgrywałem kilka różnych softów i to samo cały czas:(

miał ktoś podobny przypadek ?? bo już mam brak pomysłów :(
  • Poziom 31  
    a tak bardzo potrzebny Ci ten temat walkman...ja bym go wykasowal. Sprobojew wgrac soft innym boxem jak to nie pomoze to pod sesusa go i pozniej unlock.
  • Poziom 28  
    Spróbuj wgrać mu soft innym boxem, np setoolem
  • Poziom 17  
    wgrywałem setoolem i dalej jest to samo. Nie chodzi juz jedynie o ten temat ale zauważyłem ze na innych tematach jak leci animacja na tapecie to wyskakują tez jakieś przekłamania :/ a ewentualnie jak usunąć ten temat walkman?? bo on jest zabezpieczony przed usunięciem :/