Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blaupunkt Chorus audi a4 sony ericsson jak podłączyć

loku02 30 Paź 2008 12:14 2515 3
  • #1 30 Paź 2008 12:14
    loku02
    Poziom 8  

Witam, mam takie radio jak w temacie. Mam w samochodzie zamontowany zestaw głośnomówiący na simensy. I tutaj pytanie. Jak to moze być zrobione ;) nie mam simensa zeby sprawdzić ale na moje myslenie to telefon powinien byc podłączony do radia a z radia na głośniki. Jeśli tak jest to czy wystarczy zmienić końcówkę na np sony-erickssonowską, łącząc odpowiednie piny i powinno to działać? Tutaj kolejne pytanie pomocnicze i mało ważne w sumie: jak jest z ładowarką zamontowaną w zestawie głośno mówiącym? Czy jak jest do simensów to bedzie ładować sonego? I ostatnio pytanie czy jeśli sygnał z telefonu idzie na radio to czy jest w ten sposób możliwość odtwarzania muzyki z telefonu na radiu? Jak do działa? Proszę o odpowiedz.

• #2 31 Paź 2008 09:53
    SlaweK
    Poziom 43  

Niestety, trudno zgadnąć jaki i jak zamontowany jest ten zestaw. Niemal na 100% można powiedzieć że nie wystarczy wymiana końcówki żeby działał z Sony, trzeba wymienić zestaw na taki do SE, choć był taki zestaw THB Comfort gdzie wystarczyła wymiana uchwytu to rzadko się go spotyka bo był drogi i nie wiadomo gdzie potem kupić inny uchwyt. Nie wiadomo czy korzysta on z wejścia radia czy tylko je wycisza i czy nie dołącza się do głośników auta czy ma własny głośnik ukryty. Napięcia ładowania różnych telefonów są różne. A jeśli już zestaw jest podłączony do radia i korzysta w radia to napewno nie będzie można słuchać przez niego muzyki.

SławeK

• #3 31 Paź 2008 10:44
    loku02
    Poziom 8  

pozniej sprawdze jaki to zestaw i sproboje pozyczyc jakigos siemensa. A jest mozliwosc podlaczenia takiego telefonu do radia zeby odtwarzac muze? wydaje mi sie ze to taka sama akcja co z mp3 a z tego co czytalem to w tym radiu jest ciezko... transmiter i kaseta odpadaja :/

• #4 01 Lis 2008 11:23
    SlaweK
    Poziom 43  

Cytat:
    transmiter i kaseta odpadaja :/
    a telefonu to będzie jakość ... :) :) :) Widać że nie słuchałeś takich kombinacji i nie tylko..
    myślę że najprościej będzie odpuścić ten pomysł bo choć teoretycznie jest to do zrobienia przez elektronika to przez laika efekt nie będzie wart zachodu.

SławeK

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME