Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ps2 slim plyta sie nie kreci laser sie nie swieci

30 Paź 2008 21:29 2283 4
  • Poziom 2  
    mam problem,mam ps2 slim kiedys mialem ja przerobiana swap magic ale teraz nie i wogole laser sie nie swieci i nie reaguje nie przesówa sie i plyta sie nie kreci pomózcie mi powiedzcie o co chodzi

• Poziom 32  
    Witam !
    Na początek tzreba sprawdzić bezpieczniki na płycie (wszystkie są SMD) !
    Pozdrawiam !
    Robert
  • Poziom 2  
    mozesz wrzucic jakis schemat z zaznaczonymi bezpiecznikami i czym je posprawdzac
  • Poziom 23  
    Witam. A może tak na początek sprawdź sam zasilacz bo może to jego wina a bezpieczniki na płycie sprawdzasz miernikiem np.omomierzem a masz je oznaczone jako ps01... i tak dalej. Pozdrawiam
  • Poziom 17  
    Jesli dopiero co został w płyte wlutowany chip np modbo... mozliwe, ze musisz skalibrowac laser na potencjometrach ...( to ta lepsza wersja) lub niestety twoj laser juz jest zbyt zuzyty, aby z tym działać i musisz zakupic nowy laser. Mialem raz tak samo, chcial zakrecic, ale nie mogł, krecilem ... płyta ruszyła, ale laser stukał i skończyło sie na nowym. PS. Nie kumam do końca twojego opisu... bo konsoli sie przerobić swap magic nie da :) Wnioskuje ze ... albo twoja konsola nie czyta orginałów albo ją przebiłes i teraz jest problem.