Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW - czy można dorobić pilota?

dzejwan 30 Paź 2008 21:34 2274 7
  • #1 30 Paź 2008 21:34
    dzejwan
    Poziom 9  

Witam wszystkich proszę o poradę.
    Kupiłem niedawno vw polo. posiadam do niego 2 kluczyki i jednego pilota który wyłancza alarm otwierając centralny zamek. Drugim przyciskiem w pilocie wylanczam immobilaser. Zastanawiam sie co będzie jak zgubie pilota. Nie bede mógł nawet otworzyć samochodu. I moje pytanie czy można dorobić drugiego pilota? Posiadam kod do immobilasera natomiast niewiem jaki jest alarm w samochodzie i jakim kodem starowany jest centralny zamek. Czy np. w serwisie można sprawdzić kody podpinając samochód do komputera i oczywiście jaka to będzie ewantualnie cena.

Dziekuję za podpowiedzi. Pozdrawiam.

0 7
  • #2 31 Paź 2008 18:59
    mr-perch
    Poziom 28  

Zacznij może od zamieszczenia zdjęcia pilota na Forum. Może jakieś bliższe dane samochodu też podasz ?

0
  • #4 03 Lis 2008 08:16
    mr-perch
    Poziom 28  

Jest to jakieś polskie urządzenie. Takie piloty posiadały (posiadają) np. autoalarmy Master. Musisz dotrzeć do centralki urządzenia. Wyjścia są dwa:
    - jak określisz producenta, zaprogramowanie dodatkowego pilota
    - wymiana tego urządzenia na inne z dwoma pilotami

0
  • #5 03 Lis 2008 19:14
    xwit
    Poziom 33  

Seo concerto też swojego czasu takie piloty posiadało.Jak świeci dioda?Jest dwu-kolorowa?Znaczy zielona i czerwona czy świeci jednym kolorem?

0
  • #6 03 Lis 2008 20:42
    dzejwan
    Poziom 9  

diody w pilocie nie ma

0
  • #7 05 Lis 2008 20:33
    dzejwan
    Poziom 9  

Spróbuje tak zrobić.

Poszukam centralki alarmowej i zobaczę co z tego wyniknie.

Pozdrawiam.:|

0
  • #8 20 Lis 2008 15:44
    Hans52
    Poziom 1  

[b] jestem pewny ,że dioda jest koloru czerwonego pilot nadaje na 433,8 Mhz zasilany 12v baterą A 27 tak? system jest dokładany prześlij mi info o centralce powiem ci może jak go wpisać jak byś nie dał rady 360962 to mój nr gg jak by co to podpowiem że o immo nie masz się co martwić i żadne kody ci nie potrzebne pozdro

Dodano po 2 [minuty]:

[b] jestem pewny ,że dioda jest koloru czerwonego pilot nadaje na 433,8 Mhz zasilany 12v baterą A 27 tak? system jest dokładany prześlij mi info o centralce powiem ci może jak go wpisać jak byś nie dał rady 360962 to mój nr gg jak by co to podpowiem że o immo nie masz się co martwić i żadne kody ci nie potrzebne pozdro

0