Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Drukarka Samsung ML-2240 czy warto kupić?

31 Paź 2008 08:44 5978 10
  • Poziom 9  
    Witam. Czy polecacie tą drukarkę? Czy może w podobnej cenie można kupić jakąś lepszą i tańszą w eksploatacji?
    dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
  • Poziom 19  
    Nie polecam, nie ta firma. inne tak.

• Poziom 30  
    Woter napisał:
    Nie polecam, nie ta firma. inne tak.

Może troche wyjaśnień, dlaczego nie... nie bo nie?
    Samsung 2250/51 nie był udany, padały fuzery nie mówiąc o rolkach i separatorach, trudna dostępność części. Polecam HP LJ 1160, 2015, 1320 lub starsze modela HP LJ 2200, 2300, 2420 lub seria 4200, przystępne ceny, kasety drukujące zamienniki dość tanie, dostępność materjałów eksploatacyjnych.
  • Poziom 9  
    a co myślicie o modelu ml-2010? kolega ma taki model i nie narzeka a wymiana tonera 70zl także dobra cena. ja chciałbym raczej nową drukarkę
  • Poziom 9  
    Dlaczego mówicie, że samsung to zła firma? ja nie mówię o modelu akurat 2250 który był ponoć nieudany. Do hp są dużo droższe tonery. W samsungu nie ma chipów i można sam toner bez bębna wymienić...
  • Poziom 28  
    lost666 napisał:
    Dlaczego mówicie, że samsung to zła firma? ja nie mówię o modelu akurat 2250 który był ponoć nieudany. Do hp są dużo droższe tonery. W samsungu nie ma chipów i można sam toner bez bębna wymienić...

Kolega laserjack napisał czemu nie poleca Samsunga 2250/51. Ale nie napisał że samsung to zła firma. Jeżeli chodzi o tonery to zarówno w hp jak i w samsungach są z czipami jak i bez czipów.Nie musisz od razu wymieniać bębna przy regeneracji.Nie ważne czy to hp czy samsung.
    Jedno jest pewne, czy to hp czy samsung, jak nie masz pojęcia o regeneracji to licz się z usterkami które mogą powstać podczas twojej regeneracji.
    A ceny tonerów są na podobnym poziomie. :D

Pozdrawiam
  • Poziom 14  
    Ja wolę oddać toner do regeneracji i mam pewność że wszystko będzie ok za nieco większą cenę:) regeneracja tonera kosztuje około 100zł i wystarcza na około 1500 stron...Myślę że nie ma sensu przepłacać i wybiorę samsunga. A model 2010 nie ma chipa.Jeśli komuś zależy na super jakości to zapewne wybierze inna firmę.
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    pewnie masz racje:) ja nie jestem wymagający a zależy mi na taniej i w miarę przyzwoitej drukarce...chyba że ktoś ma jakiś sprawdzony model w podobnej cenie...

• Poziom 30  
    piotr8605 napisał:
    Ja wolę oddać toner do regeneracji i mam pewność że wszystko będzie ok za nieco większą cenę:) regeneracja tonera kosztuje około 100zł i wystarcza na około 1500 stron...Myślę że nie ma sensu przepłacać i wybiorę samsunga. A model 2010 nie ma chipa.Jeśli komuś zależy na super jakości to zapewne wybierze inna firmę.
    pozdrawiam

Kasety które ja regeneruje wystarczaja na około 3000-3500 tys stron.

Dodano po 3 [minuty]:

lost666 napisał:

Mozna proszek dosypać:D Ceny kaset są porównywalne jak kolega Tomek H juz napisał.
  • Poziom 11  
    drukarki samsung ml-2010 pr juz nie dostaniesz w sklepie bo jej nie produkuja od pol roku, sam ja chcialem kupic to wiem, mozesz kupic samsunga ml-2240 ale najpierw dowiedz sie czy mozna tam dosypywac proszku do tonera, podobno mozna, podobno wystarczy wymienic tylko bezpiecznik ale lepiej to sprawdz, ja mam ml-1640 ( siostrzany model do 2240 ) i mam pewne problemy z tym bezpiecznikiem ( miejmy nadzieje ze tymczasowe )
  • Poziom 9  
    ja ostatnio pytałem się w media expert i była dostępna ta drukarka:)

Dodano po 58 [sekundy]:

laserjack w jakiej cenie regenerujesz te kasety?