Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Drukarka Samsung ML-2240 czy warto kupić?

piotr1451 31 Oct 2008 08:44 6053 10
    piotr1451
    Level 10  
    Witam. Czy polecacie tą drukarkę? Czy może w podobnej cenie można kupić jakąś lepszą i tańszą w eksploatacji?
    dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam
    Woter
    Level 19  
    Nie polecam, nie ta firma. inne tak.
    laserjack

Level 30  
    Woter wrote:
    Nie polecam, nie ta firma. inne tak.

Może troche wyjaśnień, dlaczego nie... nie bo nie?
    Samsung 2250/51 nie był udany, padały fuzery nie mówiąc o rolkach i separatorach, trudna dostępność części. Polecam HP LJ 1160, 2015, 1320 lub starsze modela HP LJ 2200, 2300, 2420 lub seria 4200, przystępne ceny, kasety drukujące zamienniki dość tanie, dostępność materjałów eksploatacyjnych.
    piotr1451
    Level 10  
    a co myślicie o modelu ml-2010? kolega ma taki model i nie narzeka a wymiana tonera 70zl także dobra cena. ja chciałbym raczej nową drukarkę
    piotr1451
    Level 10  
    Dlaczego mówicie, że samsung to zła firma? ja nie mówię o modelu akurat 2250 który był ponoć nieudany. Do hp są dużo droższe tonery. W samsungu nie ma chipów i można sam toner bez bębna wymienić...
    Tomek H
    Level 28  
    lost666 wrote:
    Dlaczego mówicie, że samsung to zła firma? ja nie mówię o modelu akurat 2250 który był ponoć nieudany. Do hp są dużo droższe tonery. W samsungu nie ma chipów i można sam toner bez bębna wymienić...

Kolega laserjack napisał czemu nie poleca Samsunga 2250/51. Ale nie napisał że samsung to zła firma. Jeżeli chodzi o tonery to zarówno w hp jak i w samsungach są z czipami jak i bez czipów.Nie musisz od razu wymieniać bębna przy regeneracji.Nie ważne czy to hp czy samsung.
    Jedno jest pewne, czy to hp czy samsung, jak nie masz pojęcia o regeneracji to licz się z usterkami które mogą powstać podczas twojej regeneracji.
    A ceny tonerów są na podobnym poziomie. :D

Pozdrawiam
    piotr8605
    Level 14  
    Ja wolę oddać toner do regeneracji i mam pewność że wszystko będzie ok za nieco większą cenę:) regeneracja tonera kosztuje około 100zł i wystarcza na około 1500 stron...Myślę że nie ma sensu przepłacać i wybiorę samsunga. A model 2010 nie ma chipa.Jeśli komuś zależy na super jakości to zapewne wybierze inna firmę.
    pozdrawiam
    piotr1451
    Level 10  
    pewnie masz racje:) ja nie jestem wymagający a zależy mi na taniej i w miarę przyzwoitej drukarce...chyba że ktoś ma jakiś sprawdzony model w podobnej cenie...
    laserjack

Level 30  
    piotr8605 wrote:
    Ja wolę oddać toner do regeneracji i mam pewność że wszystko będzie ok za nieco większą cenę:) regeneracja tonera kosztuje około 100zł i wystarcza na około 1500 stron...Myślę że nie ma sensu przepłacać i wybiorę samsunga. A model 2010 nie ma chipa.Jeśli komuś zależy na super jakości to zapewne wybierze inna firmę.
    pozdrawiam

Kasety które ja regeneruje wystarczaja na około 3000-3500 tys stron.

Dodano po 3 [minuty]:

lost666 wrote:

Mozna proszek dosypać:D Ceny kaset są porównywalne jak kolega Tomek H juz napisał.
    robsson1988
    Level 11  
    drukarki samsung ml-2010 pr juz nie dostaniesz w sklepie bo jej nie produkuja od pol roku, sam ja chcialem kupic to wiem, mozesz kupic samsunga ml-2240 ale najpierw dowiedz sie czy mozna tam dosypywac proszku do tonera, podobno mozna, podobno wystarczy wymienic tylko bezpiecznik ale lepiej to sprawdz, ja mam ml-1640 ( siostrzany model do 2240 ) i mam pewne problemy z tym bezpiecznikiem ( miejmy nadzieje ze tymczasowe )
    piotr1451
    Level 10  
    ja ostatnio pytałem się w media expert i była dostępna ta drukarka:)

Dodano po 58 [sekundy]:

laserjack w jakiej cenie regenerujesz te kasety?