Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radioodtwarzacz CD Panasonic - jaki to model?

nightlady 31 Paź 2008 11:55 855 1
  • #1 31 Paź 2008 11:55
    nightlady
    Poziom 12  

Mam do Was ogromną prośbę koledzy.. jak kupiłam autko, ten radioodtwarzacz tam był, jest to jakis Panasonic ale nie wiem jaki model bo wszystkie kartki sa zerwane, zadnych numerów tez nie ma, dosłownie nic :roll: .... no i pech taki, ze zrąbało sie własnie całe CD :-/ i na dobre, tak ze jest do wywalenia.... zeby narazie grało cokolwiek to zostało to wyjete - cały mechanizm od CD i jest tylko radio, które gra

wkleje Wam fotke czołówki, i mam prosbę moze ktos rozpozna jaki to jest model Panasonica - nie najnowszy chyba (poświetlenie jest czerwono-pomaranczowe, panel obrotowy i po zdjeciu czołówki w autku na tej "dupce" od niego miga diodka)

nie planowałam teraz robic sobie audio w autku, miałam takie plany na wiosne, bo chciałam naprawde cos porzadnego i nagłosnienie tez i wzmacniacz, all... a kupowac na szybko byle co to chyba bez sensu... a nie mam teraz na to kasy co chce docelowo kupic :cry:

dlatego teraz by mnie ratowało kupic "dupke" do tego radioodtwarzacza co mam albo cały taki drugi na częsci (myśle ze to by nie było jakieś specjalnie drogie o ile znajde, tylko musze wiedzciec jaki to model - czy jest ktos to w stanie roszyfrowac koledzy?)

0 1
  • #2 31 Paź 2008 12:04
    slavwek.ie
    Poziom 34  

Dla mnie wygląda to, jakby ktoś przykleił napis Panasonic z telewizora na jakimś wynalazku z dalekiego wschodu...

Spróbuj odkleić ten napis i myślę że pod nim pojawi się prawdziwa nazwa tego "sprzętu"

0