Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP 930C 2 nie chce drukować.

01 Lis 2008 12:04 2048 2
  • Poziom 9  
    mam 2 problemy z drukarka hp deskjet 930C

1 problem: a mianowicie próbuje wydrukowac jakis dokument i dodaje to zadanie do zadan drukowania... pisze ze drukuj ale tak na prawde nic sie nie dzieje :/ probowalem z laptopa poprzez siec i bezposrednio z komputera do której jest podłączona drukarka...

w tym momencie jestem w fazie przeinstalowania sterowników wiec ta opcje na razie pominmy... sciagnalem najnowsze sterowniki jakie znalazlem i probuje z nimi cos zobic...

co innego moze byc nie tak ze nie moge nic wydrukowac? tusz jest w porzadku, bo wydrukowalo mi strone kalibracjną drukarki... ale innych dokumentów juz nie chce...

2 problem to drukowanie dokumentó w sklai szarosci... jak ustawic ta drukarke aby ladnie drukowala to co ma rozne odcienie szarosci? czasami drukowalem jakis szkic, schemat i niektóe czesci rysunku wogle nei bylu drukowane :/ ma mz tym duzy problem i nei wiem jak to ustawic :( kolorowego wogle nie drukuje wiec nie interesuje mnie ustawianie tej opcji...

z góry dziekuje zaw wszelka pomoc
  • Poziom 32  
    Jesteś chyba pierwszą osobą, która ma problemy z drukarkami serii 9xx... Przez moje ręce przeszło wiele tych drukarek, każdą sprawdzałem, każda drukowała idealnie i bezproblemowo. Serię 9xx polecam każdemu, kto oczekuje niezawodnej pracy. A to masz ci... Nie napisałeś jaki masz system, ile i jakie drukarki były już instalowane. Możliwy jest konflikt niektórych ładowanych plików sterownika. Jeśli masz XP to zainstaluj te: ftp://ftp.hp.com/pub/printers/software/930-plk-xp.exe . Jak już będzie działać to i ustawienia skali szarości się znajdą w zakładkach. I nie zwracaj uwagi na komunikaty na ekranie monitora, że drukuje, lecz patrz jak zachowuje się mechanizm drukarki i jak reagują diody na panelu na polecenie Drukuj. Jak zero reakcji to sprawdź w ustawieniach czy nie jest "ptaszek" przy "Użyj drukarki w trybie offline" ( prawy klawisz myszki ).

Pzdr.
  • Poziom 17  
    pyt 1 - Tylko sterowniki .
    pyt 2 - drukarka jest tak tania w eksploatacji że zakup sobie także tusz kolorowy.
    Jeśli Cię stać kupuj nawet oryginał lesza jakość.
    I drukując półcienie drukuj w full kolor w trybie foto.
    Wszystko wydrukuje - gwarantuję.