Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przekierowanie portów dla access pointa Linksys AG241

01 Lis 2008 20:51 1956 7
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z wystawieniem akcess pointa na swiat tak abym mogł go ogladac .DSL to Linksys AG241 ,moze ktos to przerabial pozdrawiam Piotr.
  • Poziom 22  
    Do czego go podłączyłeś do neo czy normalnego DSL :?:

Ustawiłeś w remote management hasło użytkownika i port. :?:

W jaki sposób się logujesz :?:
  • Poziom 10  
    A wiec tak linksys jest podlaczony do adsl wlaczone ddns ,port linksysa zmieniony na 2490 czyli wywoluje adsl z zewnacz nazwa.dyndns.org:2490 i zglasza mi sie adsl nie potrafie przekierowac AP nie wiem czemu nie chce to zadzialac .Za adsl mam inne urzadzenia rejestrator video ustawilem mu port 7070 i na linsysie przekierowanie (Port Range Forwarding) dziala bez zarzutu, a z AP pracujacym na 80 porcie nie potrafie sobie poradzic dodam ze w robocie mam podobna sytuacje tam jest linksys BEFSX41 podlaczony do DSL i tak samo sie zachowuje.
  • Poziom 20  
    Zmień port logowania się na Accessa z 80 na jakiś inny. Aha jakiego masz tego accessa?
  • Poziom 22  
    Zmień adres konfiguracji AP zmień port tak jak radzi kolega wyżej. I wtedy spróbuj jeszcze raz wejść do konfiguracji. U mnie adresy wszystkich urządzeń sieciowych są po kolei obok siebie i z reguły działa. Jeśli nie masz dostępu tylko do jednego urządzenia to próbuj bo na pewno da się to naprawić.
  • Poziom 10  
    Ok fajno dzieki wielkie ale co zrobic jak port AP to 80 tak mi sie wydaje a apeki to sparklany WX-7800A i ovislink 5460 i niestety nie potrafie tego zrobic
  • Poziom 10  
    Ma ktos jakis pomysl????
  • Poziom 22  
    :D

Skoro piszesz, że najpewniej jest to port 80 to:

Spróbuj zalogować się z sieci wewnętrznej do AP w sposób: http:\\192.168.1.20:80

Jeśli tak zadziała to w ustawieniach rutera i przekierowaniu portów ustaw na przykład:

port 1234 -> AP1 192.168.1.20:80
    port 1235 -> AP2 192.168.1.21:80
    port 1236 -> AP3 192.168.1.22:80

Teraz żeby się zalogować do każdego z ruterów wpisujesz http\\moje.dyndns.org:1234 lub odpowiednio inny port.