Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pytanie o Login do adaptacji VW touran 2.0 TDI AZV (PD)

cyberkan 02 Lis 2008 18:15 4552 3
  • #1 02 Lis 2008 18:15
    cyberkan
    Poziom 10  

Witam

Czy ktoś wie może jaki jest login do tego auta w vag chciałbym zrobi korekcje dawek na kanałach 2/3/5

12233 nie pasuje

za info wielkie dzięki

• #2 02 Lis 2008 20:31
    szogun0
    Specjalista grupy V.A.G.

:?::?::?:
    YYYY, a to niby dlaczego i jak?

• #3 03 Lis 2008 00:35
    cyberkan
    Poziom 10  

Nie kumam o co chodzi z tym a niby dlaczego?

jesli chodzi po co korekcje
    ciężko pali na ciepłym
    2 szarpie silnikiem podczas rozgrzewania

i wydaje mi sie że nie jest to koło dwumasowe nie mam szarpań przy ruszaniu zadnych zmian przy wcisniętym sprzegle

wiem że można w małym stopniu skrygowac dawki startowe i wolnych obrotów

Problem jest taki że jak odpale na zimnym startuje z połowy obrotu od strzała nagrzewa sie do 50-60 stopni i zaczyna przerywac co jakieś 2 sek coś jak by gasł szarpie strasznie ale jak włacze cokolwiek typu ogrzewanie tylnej szyby czy światła cokolwiek co pobiera dośc dużo prądu auto wraca do normy i nie szarpie od jakiegoś czasu jest problem z odpaleniem auta na ciepłym czyli 90 stopni bo na 80 już nie ma problemu
    szukam ozwiązania problemu mam kabel do nie go ale nie mam loginu do tego silnika wiem że na starszych 1.9 chodzi login 12233 na tym nie chce
    szukam rozwiązania problemu
    i to dlatego

• #4 05 Maj 2009 17:13
    dimitriew
    Poziom 14  

Z ciężkim Paleniem W Touranie miałem też kłopot. Rozgryzłem problem po 3 miesiącach. Okazało się że była to wina rozrusznika. Jak był zimny palił z pierwszego strzała a jak złapał 90 stopni to trzeba było go dusić parę obrotów wałem i trzęsło bardzo silnikiem podczas rozruchu. Wymieniłem szczotki przeczyściłem komutator i łożysko wymieniłem. Jak ręką odjął

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo