Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pilot uniwersalny niepasujacy do mojego telewizora...

Verona 02 Lis 2008 19:42 1568 4
  • #1 02 Lis 2008 19:42
    Verona
    Poziom 23  

Witam. Kupiłem pilot uniwersalny firmy ElMak, Mak Maxim. Pasuje do wielu urządzeń w moim domu, ale jak na złość nie to telewizora w moim pokoju do którego zepsuł się pilot (po prostu nie reaguje na niego TV). Telewizor to Provision (z tyłu pisze L-2128TS), a w pilocie na tej klapce zawierającą całą elektronikę: YH40A01 HAOTE 0511.

Mam 2 dvd innych marek, i piloty są takie same i działają na obydwa. Pewnie tak samo bywa z telewizorami, więc może jakiś pilot który jest na liście zadziała na tym pilocie?

Bardzo proszę o pomoc. Oczywiście mogę iść kupić inny, który będzie pasował, ale za ten sporo zapłaciłem i szkoda by się zmarnował...

Pozdrawiam

-1 4
  • Pomocny post
    #2 02 Lis 2008 21:23
    xxl245
    Poziom 14  

Może nie patrz na kody a wyszukaj kod automatycznie ?

0
  • #3 02 Lis 2008 21:58
    Verona
    Poziom 23  

W instrukcji nic o tym nie ma... Jest tylko lista urządzeń z 4 cyfrowym numerkiem który trzeba wklepać do pilota...

0
  • #5 02 Lis 2008 22:29
    Verona
    Poziom 23  

Znalazłem to w instrukcji. Wyszukiwało kody aż znalazło. Niestety funkcje był poprzestawiane ze zamiast wyłączyć telewizora zmieniło program. Nie martwił bym się gdyby mi nie rozprogramowało telewizora! Teraz przyciski na telewizorze zamiast zmieniać program i rozgłaszać to włącza jakieś ustawienia jasności itp :( Oby coś innego znalazło... Bo jak nie to już nawet bez pilota nie będę mógł używać TV. Nie spodziewałem sie że pilocik może mi tv zepsuć...

Edit: Znalazło! Wielkie dzięki

0